Dagje shoppen in de Dolphin Mall

Verenigde Staten, Kendall

Vanmorgen zijn Harold en ik eerst de boodschappen gaan doen, voordat de rest al op was. We hebben vlees voor de bbq, stokbrood, brood en allerlei andere boodschappen gehaald.
Ik heb even foto's genomen om te laten zien hoe duur hier de boodschappen zijn: Kleine toetjes zijn gemiddeld 4 voor 5 dollar, brocoli 2 stronken 5 dollar, plakjes kaas gemiddeld 8 dollar, vleeswaren varieert tussen de 5 en 9 dollar, bakje kiwi's 6 dollar, smeerboter bijna 500gr bijna 5 dollar. En wij maar klagen in Nederland 😅
Na het boodschappen doen hebben Harold en ik nog even ontbeten en Iris heeft naar de airport gebeld om te vragen hoe het ging met testen. Dat is nu ook iets duidelijker. Dank je wel Iris 😘
Vervolgens zijn we met z'n allen naar de Dolphinmall gegaan. We zijn met 2 auto's gegaan, omdat we niet wisten hoe de dag zou gaan lopen.
In de Dolphin Mall zijn we opgesplitst en Harold en ik hebben aardig geshopt. Ik ben heel blij 😊 met mijn nieuwe handtas van Calvin Klein. Mijn oude handtas ligt nu in de prullenbak, omdat die stuk ging op de heenreis 🙈 Dit keer gekozen voor een kleinere handtas. Bewust: Nu kan er niet zoveel troep meer in.
Harold en ik zijn beide geslaagd voor schoenen. En Harold 3 shirts. Dat viel een beetje tegen. We willen daarom van de week nog kijken in een andere shoppingmall. Ik ben geslaagd voor 3 broeken en 2 shirts. We hebben trainingspakken voor de kleinkinderen gekocht 😍 en nog meer andere dingen. Ik zeg geslaagd 😊
Rond 4 uur waren we allemaal uitgeshopt, hebben we verzameld en zijn we naar huis gegaan. Helaas was het telaat voor de botanische tuin.
Thuis aangekomen hebben we wat gedronken met elkaar en hebben we onze aankopen geshowd aan elkaar.
Daarna heeft Joël de bbq aangezet en heeft hij het vlees gebakken. Hij heeft het hartstikke goed gedaan, trots op je 😘
Na de bbq nog met z'n allen geplonst in het zwembad.
Joël is eerst nog even naar de winkel gegaan om een veel te dure bal te kopen aangezien hij de vorige bal kapot had gegooid in het zwembad.
Het was een geslaagde dag vandaag, morgen gaan we snorkelen met z'n allen.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Jemig wat een mooie reis en wat heb je dat weer goed uitgezocht. wat genieten jullie. Hopelijk kan alles mee het vliegtuig in. Nog veel plezier

Erna 2022-01-07 19:20:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.