Mijn eerste dag in Melbourne begon vreselijk. Ik moest nog 3,5 uur rijden tot ik bij de stad was en ik had voor de aantal dagen dat ik er zou zijn een hostel geboekt.
Blijkt deze middenin de stad te zitten en is parkeren een drama!
Ik moest met de auto de hele stad door, over trambanen. (Ik heb nog nooit ergens gereden met trams, voor alles een eerste keer zeggen ze dan.)
Uiteindelijk na een uur zoeken een plekje gevonden bij het hostel, maar daar mocht ik maar een uurtje staan. Toen werd mij geadviseerd om de auto in een woonwijk te parkeren, 15 minuten verderop. Niet iets waar ik me fijn bij voelde, maar ik had op dat moment weinig keuze. Gelukkig kwamen er die avond verschillende parkeerplekken vrij aan de overkant van de straat en kon ik de auto pal voor de deur van het hostel parkeren, hier heeft hij dan ook gestaan tot ik weer vertrok uit Melbourne.
De tweede dag bestond uit het kijken van de eerste race van een nieuw seizoen Formule 1 en heel veel gezelligheid met andere Nederlanders.
Maandag 26 maart was alweer mijn laatste dag in Melbourne. Deze dag besloot ik een free walking tour te doen, net als in Sydney en zo toch nog wat meer van de stad mee te krijgen.
Heel toevallig ontmoette ik tijdens deze tour Annina, een meisje uit Zwitserland die ik kende van mijn Fraser Island tour.
Samen met haar, Suzanne (een ander Nederlands meisje) en een Duits meisje hebben we de tour gedaan. Vervolgens zijn we met z’n vieren gaan lunchen en besloten Annina, Suzanne en ik ‘s avonds pinguïns te gaan kijken.
Ik ontmoette hen in St. Kilda, een wijk van Melbourne, en na een pizza was het tijd om te gaan staan bibberen in de kou en te wachten tot de pinguïns terug zouden komen van zee.
En ze zijn zo schattig! Super leuk om te zien en een heerlijke afsluiter van een leuke dag in Melbourne.
Die avond pakte ik mijn tas in om de volgende ochtend op het vliegtuig stappen naar mijn volgende avontuur.....
Tasmania here I come!!
Liefs,
Geschreven door Chantals.Adventure