Toch niet naar Göteborg

Zweden, Ulricehamn

Vanochtend vlot van ons heerlijke, groene camperplaats naar Hove Halst gereden, waar er nog een zee aan ruimte was op de parkeerplaats. Een prachtige kustwandeling gemaakt, wat ons soms aan alpiene wandelingen deed denken vanwege de rotsigheid en pittige klimmetjes cq afdalingen! Maar de moeite waard😍
Rond twaalven weer bij de bus, dus op zoek naar tankstation en Piknik plek… wat allebei prima lukte.
Daarna de snelweg op, na Bästad doorgereden te hebben (inderdaad wat sjieke uitstraling, tennis en rijke Stockholmets).
Vooral blij met ons camperplaats!
De camping tav Göteborg bleek vol😝 en de stadscamping ook (gebeld). Göteborg maar losgelaten… zeker omdat CP’s last van diefstal en inbraak meldden.
Geen zin in, het is het ons niet waard…
Nu op een camping bij Ulricehamns aan een groot meer. Een no nonsens camping stond in de reviews. Het zijn ruime plaatsen en we kunnen morgen wat fietsen langs het meer.
Ook goed!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.