HCMC

Laos, Haysok

Voor verslag t/M het vliegveld, zie de vorige dag. Op het vliegveld opgelucht dat de vlucht normaal ging en de bagage doorgeboekt kon worden! Skipgo gespeeld, koffie gedronken en een voorspoedige vlucht.
In HCMC eerst de handbagage gestald, daarna de bus genomen. Maar eerst gezien hoe de fans van de Koreaanse band Winner buiten stonden te dringen om een glimp van hun held te zien!
Daarna met de bus naar de markt, daar gegeten; Bahn Mi broodje en verse springrolls... daarna geshopt!
Voor Laurine een tshirt, voor Ma een knip kaart... voor mezelf een zonnepet en een tangetje.
De zonnepet meteen in dienst genomen, stukje gelopen en Secret House gereserveerd. Met een taxi naar de postoffice, de Notredame was nog gesloten. Gewandeld naar Majestic waar we (opnieuw) een heerlijk cocktail drinken en genieten van de skyline en wifi😍
Met de bus terug naar het vliegveld, rugzak/tas opgehaald en ingecheckt.
In het vliegtuig meteen gaan slapen, wat heel aardig lukte! Daarna “After the wedding” gekeken...
Overstap op Frankfurt was “doorwerken” maar succesvol. Laatste vlucht ook voorspoedig en al snel, met koffers, bij Francois in de armen😍
Lies op de trein, wij met de auto... koffer uitgepakt en alle “schatten” laten zien.
Kletsen, kletsen, kletsen...
Fijn om weer thuis te zijn!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.