Vinadio

Italië, Vinadio

Vandaag wat instabiel weer; met veel bewolking bij het wakker worden, een flinke bui tijdens het fietsen en een blauwe hemel en felle zon sinds de lunch...
Na het ontbijt flink aan de slag, bed verschoond, wasbak leeggehaald en weggeborgen, geveegd en wat schoongemaakt, vloermat bestuurdersdeel eruit gehaald en schoongemaakt. Het was heel bevredigend om zo met ons onderkomen bezig te zijn. Ook de verrekijker weer gevonden en wat herschikt... ‘s Middags eindelijk de 2 fotolijstjes met foto’s van Flo en Olli opgehangen. Leuk! Alleen de kluis blijft tegenstribbelen, hij wil niet op slot- wat toch belangrijk is voor een kluis🤪
Koffie hebben we vanochtend uit de koffie automaat gedronken! Niet eerder gezien op een camping... maar naar Italiaans gebruik goede koffie!
Rond 12 uur op de fiets gestapt en de fiets route naar Sambuco opgezocht. Mooie route, voornamelijk asfalt, afwisselend qua landschap, ook wel wat bos. En soms hele steile klimpartijen😆 Ook een afdaling die meer voor een mountainbike geschikt was, maar onze fietsen hebben zich goed gehouden.
Op de heenweg nog een flinke bui gepakt!
Zelfs m’n regenbroek aangetrokken... een bril is trouwens in de regen ook niet zo handig!
Maar goed, alles overleefd en om 13 u bij de osteria van Sambuco (Albergo della Pace) waar we echt Italiaans gegeten hebben! Genieten😍
Ons afgevraagd wat een moeder en zoon meer kwamen doen dan eten; later buiten bleken ze wijn te brengen. Zowel voor de Osteria, als voor het eettentje ernaast.
Vanuit Sambuco met een hele steile klim omhoog- geleerd dat onze fietsen een loop ondersteuning hebben (al moet je wel heel geduldig zijn en heel langzaam lopen). Maar daarna was het vooral vlak of omlaag, met schitterende doorkijkjes op Sambuco en de bergen!
De camping begint te wennen en heeft z’n charmes! Oudjes met rollators, een fietser uit de Pfalz en een charmante jonge beheerder die we de groeten moesten doen van Rafaël (van de osteria).
Twee douche muntjes gehaald; dua chettone docchia caldo...
En nu is het wachten op het garen van de artisjok, 20 minuten was echt te kort🤪

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.