Dag 8, op naar de kust

Montenegro, Vusanje

Na een prima nachtje was het tijd om te vertrekken naar de kust. Het afscheid nemen op de camping was alsof je bij familie wegging, wat een leuke mensen die dit beheren. De terugweg verliep vrij soepel, eerst de bergwegen en daarna een heuse tolweg. Ze zijn in dit land enorm bezig met het verbeteren van de infrastructuur. Na zo'n 4,5 uur rijden kwamen we aan in Ulcinj, een dorpje in het zuiden waarvan we hebben gelezen dat het de vakantieplek voor de Balkanezen is.

Toen we de auto hadden geparkeerd en de spullen in de kamer hebben gelegd, zijn we bij de baai gaan kijken. Een klein hapje en drankje hadden we na zo'n autorit wel verdiend. Daarna zouden we de Old Town bezoeken, die wat hogerop lag. Hartstikke mooi, maar volledig veranderd in een openlucht restaurant. Uiteindelijk een heerlijk plekje gevonden rond 18.00 uur. Daar een klein wijntje/Aperol gedaan. Toen werden we gevraagd of we daar wilden eten, want anders mochten we niet blijven zitten. Beetje apart, maar toch besloten daar te eten. Een prima keus, een visschotel en een pepersteak. Daarna wilden we ergens anders wat drinken, maar in Old Town kom je nergens meer in, zonder dat je iets gaat eten. Erg jammer dus.

De avond sloten we af waar de dag daar begonnen, bij het enige tentje dat geen restaurant was. Hier nog even naar Femke Bol gekeken, een cocktail gedronken en toen teruggegaan, want het nachtleven was begonnen. Hoe teleurgesteld we waren over de restaurants, was nog niks vergeleken met de drukte van het uitgaansleven in Ulcinj. Iedereen liep in nette kleding rond, drommen met mensen overal en alle restaurants waren nachtclubs geworden. Enorm leuk als je 20 bent, maar voor ons hoeft het niet meer. Dus hebben we nog een biertje gekocht bij een winkel en deze op ons balkon opgedronken en daarna zijn we lekker gaan slapen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.