Het einde van de wereld.

Marokko, M'Hamid El Ghizlane

Van Zagora, na een zeer koude nacht, zijn we naar Mamhid gereden. Het was een afwisselende route dan vlak en dan weer bergen na verloop van tijd werd het landschap zanderiger en verschenen er lage duinen met palmen. Het plaatsje Mamhamid ligt aan het einde van de asfaltweg.

Onderweg waren ze bezig de weg te vernieuwen en moesten we kilometers over een zandpad .😳 om uiteindelijk weer op de weg te komen.

We staan op een kleine primitieve camping, alleen, en kijken uit over de woestijn. Soms komt er een vierwieldrive langs.
Vanavond hopen we te kunnen genieten van een mooie zonsondergang
En morgen, voor ons misschien wel het hoogtepunt van de reis, een rit naar de nomaden in een vierwieldrive. Met het onderhandelen over de prijs heb ik duidelijk te kennen te geven naar de zandduinen te willen. Ben zeer benieuwd.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wij zijn ook heeeel benieuwd naar morgen. Jij ,,, op een dromedaris

Gerda de Graaf 2017-01-16 22:36:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.