Goed begin is het hale werk

België, Zonnebeke

Met enige vertraging zijn we vanochtend vertrokken met voldoende paracetamol op etc

Lekker weer om te rijden en we komen rond vijf uur aan bij de uitsluiten annex taveerne De Dreve in Zonnebeke. De zon schijnt en het is borreltijd dus wat is dan beter dan een lekker Belgisch biertje te nemen.Er is ook nog een grote speeltuin bij dus leuk voor Chanel.

Na het eten gaan Piet en Chanel naar een tentoonstelling over de eerste Wereldoorlog. het was heel leerzaam je zag bijvoorbeeld :geweren, namen van overleden mensen geweren en Wapens zoals granaten , kleding en foto's van loopgraven en ook een miniatuur werkje die een loopgraaf liet zien hoe het eruit zag.
Al die dingen in dat museum had die man zelf gevonden ook kogels!!!
Maar het is een grote aanrader het was heel interessant 🤓
En je leert er veel van📚👍🏻

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.