Reisje CANADA??????

Frankrijk, Saint-Palais

Tijdens de mooie tocht door de Pyreneeën, stopten voor een kopje koffie te maken. Wij waren al tientallen. Pelgrimsgangers tegengekomen uit verschillende landen.
Komt er een jonge vrouw op me af en begint te babbelen, nou hou ik toevallig ook van een babbeltje en zeker onderweg je ontmoet soms de leukste en meest interessantste mensen. Wij maakten kennis met Mihainatalia uit Canada. Nadat ze een kopje espresso met ons had meegedronken en een stuk cake, ze moest tenslotte nog een flink stuk lopen, nodigende ons spontaan uit om naar Canada te komen.
Na het uitwisselen van de emailadressen en elkaar de het veste wensen scheidden onze wegen weer.
Zij ging de berg op! en wij met de camper hihi de berg af? Ik weer wij zijn niet zo sportief.😄.
Uiteindelijk kwamen we aan in met zeer warm weer in Saint Palais.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Had al eerder gereageerd, maar is blijkbaar niet weggegaan. Ik had wel gedacht dat jullie een heel eind MEE zouden lopen! Heel goede reis verder, wij zijn nu bijna in Duitsland, , geen wifi kaartje meer. TOT s.m.s. .. of zoiets. XX uit koud Nancy.

Gerda 2016-04-01 23:18:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.