Vandaag zijn we vertrokken richting Hurghada, Egypte! Lekker 10 dagen relaxen is de bedoeling.
Ik ben vanmorgen met de trein richting Schiphol gegaan. Pravin heeft me bij het station afgezet en het verliep allemaal soepeltjes. Moest wel via Amsterdam Centraal ivm werkzaamheden maar ook dat verliep zonder problemen. Ik had ook nog een gratis upgrade naar de 1e klas dus was helemaal relaxed!
Op Schiphol aangekomen moest ik even op Tamara wachten. Zij werd door haar vader afgezet op Schiphol maar ee was wat file onderweg. Geen probleem, we hadden genoeg tijd.
Uiteindelijk is Tamara ook gearriveerd en we konden onze baggage afgeven, inchecken had ik al online gedaan. Kon via een automaat, heel handig, en toen door naar de security. Daar werden we allebei extra gecontroleerd (waarom???) en ook mijn tas moest apart gecheckt worden. De jongen die m moest checken snapte ook niet waarom dus ik mocht alsnog doorlopen. Op naar de douane. Ook daar snel doorheen, het was gelukkig niet zo druk op het vliegveld. Even een rondje gelopen, alvast wat drinken gehaald voor in t vliegtuig en toen een hapje gegeten bij, jawel, de Mac!! Was lekker haha!
Vervolgens zijn we rustig richting de gate gelopen en onderweg even een wc stop gemaakt. Bij de gate moesten we nog even wachten maar uiteindelijk ook hier soepel kunnen boarden. Zaten vrij achteraan in t vliegtuig. We gingen bijna vertrekken en de stoel naast ons was nog leeg? Zou het???? En jaaaa stoel bleef vrij dus we hadden lekker een extra plek! Lucky bastards hahaha!! Vlucht verder probleemloos verlopen. Bij aankomst konden we de rij voor het visum skippen en meteen door naar de douane. 2 Belgen voor ons hadden niet alle papieren op orde dus het duurde even… toen wij aan de beurt waren, keek die kerel nauwelijks en meteen een stempel, klaar! Naar de bagage! En ja daar kwam Tamara’s koffer al aan en even later ook die van mij. Mooi zo. Nu naar buiten, op zoek naar onze taxi die ik gereserveerd had. Allemaal chauffeurs met naambordjes maar niet mijn naam… hmmm…. Toch maar even naar het hotel gebeld. En ja hij kwam er aan maar hij moest een rondje rijden omdat ie anders te lang daar zou staan. Prima. Liep een man met een bordje waar niet mijn naam op stond, had ons al een paar keer gevraagd maar nee dat waren wij niet. Wat blijkt??? Hij had het bordje verkeerd om, op de achterkant stond wel mijn naam hahahahaha!! Ok 1000x excuses, geen probleem, en naar de auto. Binnen no time waren we bij het hotel. We herkenden trouwens niet veel meer van dit gedeelte van Hurghada. 15 jaar geleden was hier nog niets. Nu allemaal hotels, winkels, restaurants, zag er gezellig uit!
Ons hotel zag er ook prachtig uit, wow!! Hele luxe entree en allemaal kerstverlichting, zo leuk!! Onze bagage werd meteen aangenomen en we werden naar de receptie begeleid. Een uiterst vriendelijke jongen heeft ons ingecheckt en hij zei: jullie hebben zeker honger? Ga nog maar snel wat eten op de 2e verdieping, en kom daarna maar bij mij terug voor de rest. Prima! Was even zoeken want het is hier best groot maar gevonden! Was een buffet met Aziatisch eten en ook Egyptisch eten. Helemaal goed, genoeg keuze. Zag er ook netjes en verzorgd uit. Ik nam wat rijst met butter chicken, wat kofta en grote garnalen uit de tandoori oven. Jammiieee! Was heerlijk! Tamara had ook nog 2 taartjes gescoord hahaha!
Toen terug naar de lobby en we kregen onze kamersleutel met wat uitleg. De aardige jongen heeft de weg gewezen en we hebben de kamer uiteindelijk gevonden. Dat zag er top uit! Grote kamer, super schoon, mooie bedden, balkon en een grote badkamer met regendouche. Helemaal top!! De mini bar was gevuld met cola, sprite, bier, mangosap en water, allemaal inclusief. We hebben de koffers uitgepakt, even de tv zenders bekeken en toen gaan slapen want we waren best moe.
Morgen een dagje strand of zwembad?? Zien we morgen wel!
Geschreven door TastyTravels