Rustig aan

Thailand, Bangkok

We hebben iets uitgeslapen en zijn rustig opgestaan. Pravin is gaan ontbijten, ik heb blogje van de dag ervoor geschreven.
Voor vandaag hadden we niet echt plannen. Ik had geen zin om aan het zwembad te gaan luieren en wilde er toch wel op uit. Ik had bedacht om terug te gaan naar MBK. Daar hadden we de vorige keer alleen wat gegeten, maar verder niet echt rondgekeken. Dit is een winkelcentrum maar dan net anders. Het is net zoiets als een markt met kleine standjes met allerlei onzin en nep merkartikelen, afdingen is vaak noodzakelijk, enz. Alleen dan dus overdekt en met airco. Pravin wilde ook wel mee ondanks dat ik dacht dat dit niet echt iets voor hem zou zijn. Maar prima gaan we gezellig met zn tweetjes.

Het was niet zo druk bij MBK, gelukkig dus we konden in alle rust de verdiepingen bekijken. De verdieping met kleding en souveniers was inderdaad niks voor Pravin haha! Heb wel iets heel leuks voor de kleine Jake kunnen scoren, vond t zelf super schattig in ieder geval. Toch maar een verdieping hoger met telecom artikelen. Leuk, veel telefoon accessoires enzo, ook in een wirwar van kraampjes, en ook horloges enzo maar voornamelijk nep spul.

We kregen beetje honger, uiteraard, dus we zijn naar het foodcourt gelopen. Oeh dat zag er leuk uit! De mensen die in MBK werken kwamen hier ook eten dus dan zal t wel goed zijn. Allerlei keuze weer, dus we hebben eerst rondgelopen. Keuze gemaakt: ik ging voor Kaoh Soi, een curry soep, zeg maar de Thaise variant op laksa. En Pravin ging voor Indiaas: kip tandoori met knoflook naan (voor de mensen die ons vaker volgen zal dit niet verrassens zijn hahahaha). Mijn soep was echt overheerlijk. Inderdaad beetje laksa achtig maar dan net iets zoeter en wat meer kerrie smaak. Verder heerlijk romig en beetje pittig met lekkere noedels en kip, wat ingelegde groente en rode ui. En een dot gefrituurde noedels erbovenop. Was echt super lekker! Pravins kip en naan waren ook erg goed, malse goed gekruide kip en het naanbrood was heerlijk zacht. Een lekkere dip van koriander erbij maakte het helemaal af. Ik had nog beetje zin in iets zoets dus ben nog even rond gaan kijken. Ik bestelde een roti met banaan en chocola. Hmmmmm ook weer echt smullen! Het deeg was flinterdun en knapperig en dan lekkere banaantjes erin en chocoladesaus er overheen. Lekker nagerechtje dus!

Na het eten wilde Pravin graag even een pedicure behandeling doen. Kan, zat een zaakje dat er goed uitzag en dat nette prijzen had. Daarna wilde hij ook nog even naar de kapper. Helemaal goed, ik vermaak me hier wel. Ik ben teruggelopen naar de kleding afdeling en ben nog even rustig rond gaan kijken. Ik weet dat de schoenen enzo nep zijn maar de Nikes en Yeezy’s zagen er wel erg mooi uit, zag echt serieus geen verschil. Maar heb het niet gekocht, blijft toch nep. Ik ben nog een paar verdiepingen verder gaan struinen, leuk hoor, ook zonder iets te kopen. Hier zat ook weer een Don Don Donki dus opnieuw op zoek voor Mike en voor mezelf. Helaas niet gelukt, kon het niet vinden en heb echt lang gezocht. Zag nu helaas ook geen medewerker die ik het kon vragen dus jammer…. Ondertussen vond ik dat Pravin toch wel lang duurde. Heb m maar even gebeld maar hij zat nog bij de kapper. Ok dan kijk ik nog wel even rond. Had alles inmiddels wel gezien dus ben naar de benedenverdieping gegaan en heb daar een bubble tea gedronken. Half uur later Pravin geappt maar geen reactie. Ok dan nog maar een rondje, was er inmiddels wel klaar mee maar ja, je moet iets he? Ze hadden in de kelder wel ook een leuk kraampje met rock t-shirts. Even gekeken maar geen bands die ik leuk vond helaas, want de shirts waren heel leuk!! Pravin had ondertussen nog steeds niet gereageerd en mijn appjes niet gelezen. Wat is ie allemaal aan het doen bij die kapper? Moet ik me zorgen maken? Toch maar weer even gebeld, hij nam op gelukkig, maar hij moest nog geschoren worden. We waren inmiddels al meer dan 2 uur verder, pfffffff. Maar hij was dus bijna klaar? Niet dus, duurde nog een half uur. Maar uiteindelijk was ie klaar hoor! Perfect geknipt en geschoren, ja dat mag ook wel, en de voeten weer helemaal op orde. Bij de kapper waren ze met 2 man met hem bezig geweest met allerlei cremes en shampoos en weet ik wat allemaal, gezichtsmassage erbij de hele mikmak. Geen wonder dat het zo lang duurde hahahaha!!
We zijn via Siam Center en Siam Paragon teruggelopen richting de BTS. Onderweg nog een yuzu tea gescoord en toen besloten een tuktuk te nemen ipv de BTS. Zoeeffffff en we waren weer thuis. Even uitblazen pfffff….

We wilde ‘s avonds weer naar een night market. The Street Ratchada hadden we uitgekozen. Grab geregeld en gaan. Grab chauffeur was beetje zenuwachtig en reed paar keer verkeerd maar toch op de goede plek terecht gekomen. Zag er leuk uit, leuk verlicht. Was een wat kleinere markt maar nog steeds groot zat. Erg leuk winkelcentrum ook ernaast, waar ook een game hall was, een karaoke stuk enz. En…. er zat een Vietnamees tentje. Dus dan weet je het wel: Pravin moest en zou de banh mi proberen. Ok doen we. Ik nam een Banh Xeo, een soort hele dunne crispy pannenkoek gevuld met groente, vlees en garnalen. De banh mi was helemaal geweldig, de beste die Pravin ooit had gegeten. Dus hij was helemaal blij haha! Hij bestelde er nog eentje bij, om zn verslaving te voeden. Mijn pannenkoek was ook heerlijk. Ik had wel nog beetje trek daarna dus wilde nog wat op de night market halen. En er zat een grote Big C naast de markt. Dat is een grote Thaise supermarkt met van alles en nog wat. Ik wilde daar wat Thaise curry pasta’s meenemen en wie weet wat ik nog meer tegenkom? Maar Pravin had er geen zin in om naarbinnen te gaan. Ok jammer, dan ga ik een dezer dagen wel naar een vestiging bij ons in de buurt. Wel over de markt gelopen en ik heb een Koreaanse cheese dog genomen. Zag er lekker uit! Even gewacht, en ja was echt super lekker! Gefrituurde kaas met een lekker sausje. Jammie, comfort food haha! Ook nog een kokoswatertje gescoord, altijd goed!
Daarna terug naar het hotel, had het wel weer gehad.

Tot morgen!!

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Klinkt allemaal lekker 🤤 En Rose 1 ding is zeker , MBK heb je goed gezien ha ha ha

Maickel 2023-05-03 05:20:27

Wat ziet dat er allemaal lekker uit Jullie moeten savonds toch wel moe zijn Vind het zo knap hoe jij schrijft Je kan wel een boek schrijven over jullie vakanties Genieten ☺️

Loes 2023-05-03 07:48:01

Ik dacht er zit vast een foto tussen van een strak gekapte Pravin en glad geschoren. Nee dus, jammer 😂

Doreen 2023-05-03 18:23:38

Weer met plezier gelezen!!!

Diana 2023-05-03 19:54:51

Oooh die rotti banaan choco heb ik ook op daar hmmmm erg lekker 😋

Ben 2023-05-03 22:40:27

Is weer een goed gevulde dag geweest, fijn dat jullie de dagen goed doorkomen. Geniet er nog van!

Tamara 2023-05-03 22:50:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.