Woensdag 31 januari 2024 zee-dag

Qatar, Doha

Vandaag even geen wekker en wakker worden wanneer we zin hadden en dat was om 08:30u.

Na weer een heerlijk ontbijtje zijn we naar dek 18 gegaan om een bedje bij het zwembad te bemachtigen hier hebben we heerlijk een spelletje Azul gedaan en van het zonnetje genoten.
Na de lunch zijn we eerst op dek 7 in de jacuzzi gegaan. Dat was nog best eng omdat de rand echt tegen het glas aan zit. Toen we eruit kwamen zijn we van achter naar voren over dek 8 gelopen en kwamen we weer nieuwe dingen tegen zoals een ijssalon, winkels, champagne- en sportsbar.. en een grote zijkant die dan buiten de boot hangt met heerlijke stoelen.
Daarna is Mies met de go-pro van alle glijbanen gegaan.

Van 16:00u tot 17:00u konden we snacks eten bij La Maremma dat was heerlijk en hadden we nog niet eerder gedaan! Allemaal lekkere broodjes, koekjes en toetjes waar we uit konden kiezen.

Daarna zijn we naar het Colosseo gelopen voor de bingo. Je kon kaarten kopen. Wij hadden 4 kaarten tegelijk en die kan je dan doordrukken, erg handig. Helaas niets gewonnen maar was even leuk om te doen.

Toen maar weer even naar de kamer gegaan want we eten pas om 21:20u, daar omgekleed en zo door naar het casino om even lekker te gokken!

Was weer een prima dagje zo.

Vanavond gaan we op tijd naar bed want morgen begint onze excursie al om 08:15u

نم جيداً للجميع، تحية من دب

De Koninkjes

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Ook wel eens lekker zo'n rustig daagje en toch op de boot een hoop te doen.Voor morgen veel plezier .liefs ma.

Ma 2024-01-31 21:25:03

Zonnen, zwemmen, eten, drinken en ook nog gokken....je kan zat slechtere dingen bedenken, geniet ervan hé...

Aad 2024-02-01 00:21:10

Heerlijk zeg, ziet er goed uit allemaal! Fijne dag vandaag💛💛

Sharon 2024-02-01 08:56:10

Lekker hoor, heerlijk die verwennerij en een lekker zonnetje Wat wil een mens nog meer...???

Joyce 2024-02-01 09:55:58

Wat een reis! Heerlijk genieten samen

Corina 2024-02-02 10:50:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.