Woensdag 7 augustus 2019

Oostenrijk, Salzburg

Poeff wat een rot nacht hebben we gehad. We slapen aan de voorzijde van het hotel en om 03:50 uur werd er een nieuwe lading drinken en eten bezorgt in van die winkelkarren en dan over de stenen dat rinkelde behoorlijk. Om 06:30 uur werd het vuilnis opgehaald en daarna konden we niet echt meer slapen. De kids hebben er niets van meegekregen gelukkig!

Ontbijt was weer goed uitgebreid en we zaten dit keer buiten....even vergeten dat Joey nogal bang is voor wespen 🙈...en die zaten er genoeg helaas...morgen maar binnen eten voor ieders rust!

Toen was het tijd om de spullen te pakken en richting het kasteel Hohensalzburg te lopen. Een wandeling van ongeveer 20 minuten vanaf het hotel... we waren al een beetje aan de late kant en hadden eigenlijk met de funicular (treintje) naar boven gewild maar zijn toch maar helemaal naar boven gelopen en dat was echt een mega klim.. Shapeau voor de jongens want ze hebben het wel weer gedaan. Eenmaal boven waren we flink door gezweet en moesten we echt wel even op adem komen...

Daarna het kasteel bezocht met een audio-guide deze was jammer genoeg heel kort maar 6 delen waar we informatie over kregen maar we hadden we een heel mooi uitzicht boven op de toren. Omdat we de all inclusief kaartjes hadden konden we ook nog naar het museum dat ging over de 1e wereld oorlog en mochten we ook nog een 3 tal kamers bekijken. Die waren heel indrukwekkend met hele mooie plafonds van hout met ornamenten.

Toen we klaar waren zijn we nog even bij het restaurant met panoramisch uitzicht een apfelstrudel gaan eten inclusief een mega zwerm aan wespen maar het is goed gegaan. Vervolgens wel de funicular naar beneden genomen en nog even door Salzburg gelopen en een paar prachtige gebouwen gezien.

Rond 13:30 uur waren we weer terug op de kamer en hebben we lekker rustig aan gedaan. Iedereen even zijn eigen ding! De mannen hebben daarna nog even gevoetbald voor de regen los barstte en daarna maar even spelletjes gedaan op de kamer! Vanavond het buffet gegeten en nog even de ping pong tafel uitgetest👌

Auf Wiedersehen und Grüße aus Salzburg!

De Koninkjes!


Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wat leuk om iedere dag jullie verslag te lezen en te zien dat jullie zo genieten🤗! Wat een prachtige plekken hebben jullie al bezocht! Fijne avond nog! Hopelijk slapen jullie vannacht wat beter 😉..

Amanda 2019-08-07 20:56:15

Wat veel bekende plekjes, kan het nog goed herinneren. Zaten jullie op hetzelfde plekje naast dat restaurant, mies? De schnitzel hoek... hopen op een betere nacht en beter weer....Fijne avond..😘

Aad 2019-08-07 21:04:29

Weer geweldige foto's. 😉 En een Leuk verhaal🤩 Tot morgen weer Fijne avond..en morgen een fijne dag De Harmansjes😘

Anja 2019-08-07 21:07:11

Ziet er weer heel mooi uit! Op naar de volgende dag maar (hopelijk) eerst een goede nachtrust! Groetjes 👋😘

Kees 2019-08-07 21:57:20

Ziet er allemaal weer mooi uit,en weer leuk opgeschreven. Op weer naar een nieuwe bestemming. Hopen dat jullie van vannacht beter slapen. De rust voor straks 😘

Ko 2019-08-07 22:19:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.