Geschreven door Rinkeisopreis
Wat een drukte dan in ene weer! En wat gaat het snel nu in ene. Jammer zeg! Maar voor ons fijn dat jullie straks weer lekker dichtbij zijn! Hoe is het met de oorlogswond?
Wikke de Bruin 2024-08-22 19:05:53
Wat een schattig huisje verlaten jullie... De skyline van Bangkok doet me denken aan New York. Alleen de taxi's zijn een beetje anders, niet alleen van kleur... Ik geniet ook van Ties die op elke foto zo lief lacht. Voor morgen wordt het vast genieten in de wereldstad Bangkok. En jullie hebben geluk, op vrijdag is er markt! :-)
Ineke 2024-08-22 19:34:40
Zo! Wat een tegenstelling: van de rust naar de drukte. Geniet van deze mooie laatste dagen in Bangkok. Liefs š
Caroline 2024-08-22 21:35:46
Dat is wel echt chinezerig hĆ©ā¦? Eten ze dat echt krokodilā¦!! Mooie afsluiting..!! De STADā¦..!! Wens jullie alvast een voorspoedige reisā¦!! Fijn als je er straks weer bentā¦!! Wel even alles de tijd geven om te verwerkenā¦!! JEETJeā¦!!
OmMa 2024-08-22 22:54:42
Wat leuk al die reacties telkens! Zo leuk om dat iedere keer te kunnen lezen. De wond gaat prima. Heb ook een mooie dosis medicatie dus dat helpt. Je zou er bijna een feestje mee kunnen geven. Vandaag de laatste volle dag en dan komen we weer terug. Dus nu echt de laatste tempels.
rinkeisopreis 2024-08-23 02:09:38