Onderweg naar de Noordkaap!

Noorwegen, Finnmark

Vandaag onderweg naar de Noordkaap. De weg is werkelijk waar zeer indrukwekkend.
Prachtige vergezichten, veel rendieren (die gewoon oversteken als ze daar zin in hebben) en heel wat eenzame huisjes in een verlaten landschap.
De natuur verandert steeds weer van rotsen naar een groen landschap. Van volle bossen met berken en naaldbomen naar een kustlijn met rotsen.
Onvoorstelbaar mooi. En dan als kers op de taart... de Noordkaap! Wat bijzonder om op het Noordelijkste puntje van Europa te staan.
Heerlijk! Als afsluiter bakken we pannenkoeken op de Noordkaap!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Inderdaad erg indrukwekkend! Mooi om jullie zo blij en enthousiast zien op de Noordkaap. En die pannenkoeken met stroop en suiker smaken overal 😋

Ineke 2019-08-10 22:04:26

Waaaauuuuw.........! Geweldig.!.!prachtige lucht ook.!.! En die blije smoeltjes.!.!.! Genieten...! Hoeveel km hebben jullie er al opzitten.?

Omama 2019-08-10 22:37:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.