Robbe jarig!

Spanje, Benidorm

Robbe jarig!
We hebben hem vroeg uit bed getoeterd! En cadeautjes uitgepakt! Daarna chocoladetaart als ontbijt! Mmmm. Toen het verlossende moment voor Ties (hij was al dagen in spanning aan het wachten...): we gaan het waterpretpark Aqualandia in.... Benidorm! Met als afsluiter sushi eten! Wat een dag!

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wat een geweldige verjaardag! Geniet lekker, nog bijna een hele week 😚

Wikke De Bruin 2020-08-19 12:22:21

Dat klinkt heel goed! Wat een feest voor Robbe en zijn zus en broer! Ik mis alleen de foto’s, of ligt dat aan mij? Veel plezier nog de komende dagen en... Spanje niet in! 🌞😅

Ineke 2020-08-19 13:47:04

🥳 hieperdepiep HOERA, HOERA, HOERA!! Van harte gefeliciteerd Robbe. Eet nog maar een dikke taart van mij op je verjaardag. Dikke groeten en nog een fijne vakantie van ons allemaal.

Wouter 2020-08-19 14:45:08

Wat ontzettend leuk! Een gezellige en feestelijke dag voor Robbe!. 🎊

Caroline 2020-08-19 15:03:02

Wat leuk wakker worden Robbe! En die taart, die ziet er heerlijk uit... mmmmm. Zo'n ontbijtje zou ik ook wel willen op mijn verjaardag.

Ineke 2020-08-19 21:58:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.