Vertrek vanuit Brussel naar Oeganda

Nederland, Twello

Ja hoor! Vroeg uit de veren! Om vier uur de wekker en hop om vijf uur in de auto!
De reis verloopt heel voorspoedig. Snelle drop-of van de auto, bagage afgegeven, door de security en de douane.
Ook de vlucht verliep goed (behalve de dame naast Lara die een urinelucht verbloemde met citroentjes). Wij kregen in het vliegtuig gehaktballetjes met bonen en aardappelpuree. Maar ook een pizza puntje. Het was allemaal best prima. De tussenstop in Rwanda (Kigali) betekende een uurtje wachten in het vliegtuig. Ook in Oeganda hadden we een voorspoedig gang van zaken: we mochten door de fastlane bij de douane omdat Ties toch echt wel moe was (vond de lieve douanier). We kregen werkelijk waar een pracht stempel en visum in ons paspoort. De chauffeur stond al op ons te wachten om ons van Entebbe naar Kampala te brengen. Snel even heel veel biljetten pinnen (10 000 is 2,50). En door!
We rijden aan de linkerkant van de weg het pikkedonker in. Fijn om even gereden te worden en te luisteren naar de leuke verhalen van de chauffeur. Ons eerste nachtje slapen we in Bushpig Hostel. Maar morgen ontdekken we Kampala!

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wat goed om te lezen dat jullie reis voorspoedig ging. Het was een lange dag en dan is het heerlijk slapen in het hostel. Liefs van ons en veel plezier morgen in Kampala 😘 PS Het lijkt er op dat je een extra rugtas had moeten meenemen voor al dat geld 😀

Ineke 2023-07-14 04:58:52

Gelukkig zit het reis gedeelte erop! Veel plezier op jullie avontuur! Geniet ervan, en wij genieten weer mee. Liefs ❤️

Wikke De Bruin 2023-07-14 06:58:35

Whow! Een eerste verslag! Leuk om jullie te volgen… heel veel plezier in Kampala. 💛

Caroline 2023-07-14 06:59:54

Jullie avontuur gaat nu dan ECHT beginnen! Geweldig om jullie weer zo te kunnen volgen! 😘

Mariken 2023-07-14 08:45:58

Wat heerlijk zo’n voorspoedige reis! Fijn begin van de vakantie! Veel plezier!!! ❤️

Jelka 2023-07-15 11:43:26
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.