Tussenstop op weg naar Vancouver: Kamloops

Canada, Kamloops

Vandaag verlaten we de Rockies! Om de lange rit naar Vancouver op te splitsen, overnachten we vandaag in Kamloops, een kleine 5 uur rijden vanuit Jasper. Bij het wegrijden uit Jasper zien we 2 coyotes in het veld! Te ver weg en te snel om een foto te kunnen maken, maar prachtige dieren! Dat hadden we niet verwacht!
Een goede 20 minuten buiten Jasper steken we een tijdzone over, zo apart!
Na 1,5 uur rijden stoppen we bij Rearguard Falls, een klein wandelingetje vanaf de weg. Machtig mooi weer, en wederom prachtig helder water!
Een stuk verderop zien we vanuit de auto in de verte nog een moose, joehoe dat is nummer 3!
We stoppen rond het middaguur in het plaatsje Clearwater voor een kop thee. Vlak voor de stop zien we in het veld een tiental Canadese kraanvogels!
De lichten waren uit toen we binnen stapten bij Tim Horton, waarop Edwin grapte 'stroomrekening niet betaald zeker'. Bleek er een grote stroomstoring te zijn, niets werkte meer. Ook de kassa niet. Er zat nog heet water in de ketel, de dame achter de balie bood ons een kop thee en een flesje drinken aan voor niets! Zo attent!
Na wat drinken en even de benen strekken vervolgen we de rit. En wat staat daar in de berm? Een zwarte beer!! Wauw! Hij is super goed te zien zo in het open veld!

Rond 14.00 arriveren we in Kamloops. Onze kamer blijkt nog niet klaar te zijn, dus we rijden naar een winkelcentrum een paar minuten verderop. Hier doden we de tijd met wat winkelen.
Daarna checken we in voor de nacht in een basic maar prima hotel aan de snelweg. Op loopafstand zit een visrestaurant waar we een hapje eten in de avond. We hadden heerlijke fish 'n chips en een nóg heerlijker toetje! Edwin had carrot cake in een potje, ik had gefrituurd mokka-ijs in een laag oreokoekjes. Mmmmm...
Morgen vervolgen we onze weg naar Vancouver, een rit van nog 3,5 uur.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Ondanks de beren op de weg is dit weer een geslaagde rit in een schitterende landschap.

Renate 2023-09-25 09:36:44

Schitterend weer! De beer staat gewoon te poseren voor jullie!šŸ˜‰

Marjan 2023-09-25 10:32:48

Als ik die foto’s zie dan bedenk ik me steeds weer dat je toch een soort van ā€œvergeetā€ hoe mooi het daar is šŸ˜

Tony 2023-09-28 16:05:19

Gek inderdaad, stukje rijden en hop 1 uur verder in de tijd (ā€˜Back to the future’). Volgens mij hele vriendelijke mensen ook daar. Lekker relaxed. Ooh dat toetje mjammie!

Violette 2023-09-30 08:00:03
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.