Eindelijk!!
Na 254 nachtjes aftellen is de dag van vertrek gekomen: Zuid Afrika here we come!! 😁
Na het platknuffelen van de poezen vertrekken we met bus en trein naar Schiphol. Een vlekkeloze reis, dus mooi op tijd daar.
Koffers inchecken en door de douane. Zo, nu eerst eens wat drinken!
Na een rondje winkeltjes om de tijd te doden aten we nog een lekkere curry. Daarna was het tijd om naar de gate te gaan: eerste vlucht naar Parijs! Met een uurtje waren we daar.
De koffers gaan rechtstreeks door naar Johannesburg, dus daar hebben we geen omkijken naar. Tijd voor wat drinken en een toetje 🍩🍪
Op weg naar de gate zagen we 'onze' airbus staan... wát een joekel!!! 😱 Hoe zo'n ding de lucht in komt en daar blijft... mij een raadsel 😉
Omdat het nog wat vroeg was voor het boarden liepen we door naar achteren waar we de vliegtuigen konden zien opstijgen. Edwin zei "Kijk daar!" Loungestoelen! En wat voor! Even een uurtje heerlijk met de benen omhoog. Kon zo slapen!
Niet gedaan overigens... je zal je vlucht missen!
Om 22.30 begon het boarden: we hadden al stoelen gereserveerd met extra beenruimte. We zaten bovenin, bij de nooduitgang. Een zee van ruimte, perfect!
Laat maar komen, die vlucht van 10,5 uur...! 😅
Geschreven door Mandy.en.Edwin.around.the.world