Dag 14: aan alles komt een einde

Indonesië, Denpasar

En dan breekt de allerlaatste dag aan. We doen rustig aan, slapen een beetje uit en ontbijten met de groep. Ook de anderen doen niets meer vandaag. Sommigen zwemmen nog even, de rest hangt voor de gezelligheid rond het zwembad.
Dan is het tijd om de koffers in te leveren. Een laatste lunch in het hotel, en dan is het tijd om naar het vliegveld te gaan.
De reis verloopt voorspoedig. We zijn aan de vroege kant, de incheckbalie is nog gesloten. We wachten een poosje met z'n allen en dan kunnen we.
Ook hier is de assistentie weer top geregeld. Gelukkig mogen we bij het laatste restaurant vóór de gate wachten. We eten nog een keer lekker Indonesisch: Ed neemt nasi rendang, ik ga voor soto ayam. We zijn klaar voor de lange reis naar huis.

Wat een mooie reis was het!! Wat hebben we veel gezien en gedaan!
Hoogtepunten op Java waren voor ons de Borobudur, Prambanan en de plantage in Kalibaru. Prachtig om te zien!
Bali bracht ons meer rust, natuur, mooie beelden en tempels. Lovina vooral ontspanning en mooie tempels, Ubud meer de reuring van een toeristisch centrum, waar je ook daadwerkelijk kon shoppen en een terrasje kon pakken. Dat hadden we de hele reis nog niet echt kunnen doen, dus dat was fijn!
We zijn het er over eens: Bali vonden we mooier dan Java.

Met een hoofd (en camera!) vol herinneringen sluiten we deze reis af. Indonesië, terima kasih en hopelijk sampai jumpa! (dank je wel en tot ziens)

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

💕

Marjan 2022-09-22 13:19:47

Goede reis lieve schatten😘

Leonie 2022-09-22 15:31:14

Goede terugreis!

Dorine 2022-09-22 18:50:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.