Cabel car

Verenigde Staten, San Francisco

Vandaag hebben we niets gepland, dus kunnen we rustig aan doen. Ons doel is om de binnenstad een beetje te verkennen.

We stappen nemen de cable car (beroemde kabeltram van San Francisco). We stappen op bij het beginpunt in fisherman’s wharf en nemen de route naar market Street. Niet normaal hoe steil de straten hier zijn. En omdat de straten kaarsrecht lopen kan je op iedere kruising door de halve stad kijken.
De kabeltram was een alternatief voor de paardentrams, er gebeurde voor die tijd te veel ongelukken vooral bij nat weer. De paarden braken hun benen en nek en de vracht lag in stukken onderaan de straat.

We rijden door tot het einde van de route, duurt ongeveer een half uur. Vandaar wandelen we terug dwars door Chinatown, langs het financial district. Over het beroemde Lombard Street, het steilste kronkelstraatje van de stad. Samen net een buslading Aziaten maken we daar onze foto’s.

We zijn nu bijna weer bij ons motel en gaan lunchen bij het beste eettentje op tripadvisor. ‘s morgens staat hier een rij van mensen die hier willen ontbijten. Rond lunchtijd is het een stuk rustiger. Het eten is inderdaad erg lekker.

De rest van de dag geshopt, een historische scheepswerf opgelopen en op een kleedje in het park gelegen. Lekker relax. Supergave stad. Inderdaad een oude hippiestad, mensen zijn aardig, relax en behulpzaam.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Leuk om te lezen wat jullie meemaken. Liefs Patricia

Patricia 2018-07-12 17:06:20

wat gaaf om het allemaal te lezen. kus

Joke 2018-07-12 21:49:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.