Na de gezellige avond gisteren en de met zware onweersbuien gevulde nacht moesten we er vanochtend weer op tijd uit, omdat we een tour bij Gasmonkey in Dallas hadden gepland. Jan kijkt al jaren naar dit programma, waar ze allerlei auto's en motoren 'pimpen'. We waren al eens eerder bij een Gasmonkey Cafe op de luchthaven van Dallas geweest en ook in Key West in Florida. Ik had deze tour al geboekt op de dag voordat we vertrokken en we moesten er om 12 uur zijn. Het was vanaf Tulsa wel zo'n 4 uurtjes rijden dus vandaar het vroege vertrek.
Onderweg even langs de supermarkt voor het ontbijt en we hebben ook nog een leuke stop gemaakt bij een country shop, waar we nog wat leuke sieraden hebben meegenomen en een prachtige riem. Helaas was ik waarschijnlijk bij Graceland mijn gouden oorbel kwijtgeraakt, dus dat voelde heel kaal, daarom maar een paar nieuwe aangeschaft, geen gouden, dus hopen dat ik hier tegen kan.
We arriveren ruim op tijd bij de Gasmonkey Garage en we kijken daarom eerst even rond in de shop. We krijgen met een groep een rondleiding door de Garage en aan het eind van de tour, kwam Richard Rawlings om de hoek kijken (we hadden hem al gespot in de Garage en daar op de foto gezet) en gaf hij een fotoshoot in de Gasmonkey Shop. Ook deze stop kon vooral voor Jan natuurlijk niet aan het bezoek aan Dallas ontbreken.
Het was vandaag heel wisselvallig weer, met heftige buien met warme regen, dan weer waaien, maar de temperatuur bleef wel steeds hoog.
We besluiten hierna naar Fort Worth te rijden waar we de eerste dag wel de Cattledrive van de Longhorns bij de Stockyards hebben gezien, maar we vonden het toen eigenlijk wel jammer dat we niet meer gezien hadden, dus we rijden hier nog even weer naartoe. We lopen het stadje nu helemaal rond en genieten weer van de cowboysfeer. We besluiten hierna niet te laat te eten en kiezen nog een laatste keer voor het Texas Roadhouse. We rijden hierna naar ons laatste hotel van de roadtrip die in de buurt van de luchthaven ligt. Terwijl Jan de koffers zo efficiënt mogelijk inpakt, check ik alvast in voor de vlucht van morgen, zodat we nu mogelijk wel zelf ons plekje nog kunnen kiezen. Dit lukt prima en we hebben op beide vluchten in ieder geval plaatsen naast elkaar en ook nog eens bij het raam. Zoals het nu lijkt zal de storm Beryl onze vlucht niet in gevaar brengen en vliegen we morgen om 16.50 uur naar Londen. In de loop van het weekend zal Beryl wel in Zuid-Texas aan land komen en omstreeks woensdag in Dallas arriveren.
We hebben morgen tot ongeveer 14.00 uur de tijd om nog wat in Dallas te bekijken.
Geschreven door Jajajes.reizen