Vandaag Whale-Watching in Long Beach
Ook vandaag heeft de camper een nagenoeg rustige dag!
Vanochtend gaan de mannen op pad vanaf de camping om te kijken hoe laat de boten afvaren!!
Vanaf de camping is er alleen een Harbor rondvaart, maar we willen vandaag walvissen en dolfijnen spotten!
Dit blijkt iets verder weg te liggen, zodat we toch met de camper gaan! Het blijkt moeilijk een plekje te vinden want er is vandaag een festival! Maar een medewerker van het aquarium in de buurt geeft ons een VIP parkeerkaart, kosteloos en precies voor de afvaart van de walvisvaart!! Great American people!!
Dit compenseert de RV parkeerkosten van gisteren bij de Studio's voor 25 dollar!
Voordat we de zee opgaan overbruggen we de tijd om
Even in de Outlet te shoppen en weet Jesper nog mooie Nikes te scoren!
Dan varen we vanuit Long Beach de haven uit en blijven eerst een tijdje langs de kust varen richting Santa Monica, na ongeveer 2 uur varen op de Grote Oceaan en al enkele zeehondkopjes boven de golven uit te zien, wordt er een walvis gesignaleerd!!
Wat een belevenis!!! GREAT!! Wat een knoert!!
Na de walvis een paar keer boven water te hebben gezien, varen we weer terug!
Dan zien we opeens een hele schare vogels op het water en er tussendoor zwemmen een tiental dolfijnen, beautiful!!
Wat een prachte belevenis!!
Dit hadden we voor geen goud willen missen!!
Op de terugweg slaan we nog even flink in bij de Wal Mart voor de komende week en eten een lekkere pizza bij de Pizzahut!!
Op de camping lekker nagenieten van de foto's en filmpjes van vandaag!!
Geschreven door Jajajes.reizen