Vanochtend om 8 uur opgestaan en voor we vertrokken nog even wat mooie foto's gemaakt rond the Eagle Inn.
We halen voor ons ontbijt eerst wat verse broodjes bij de Walmart, want elke ochtend zo'n calorie-bom ontbijt is ook niet alles.
We gaan vandaag eerst langs de Premium Outlet Phoenix en weten allemaal bij Calvin Klein te slagen, Jesper een vest
en een shirt, Jan een broek en ik een echte Calvin Klein tas (even afgeprijsd met 75%)!!
Ik moet wel beloven dat ik mijn koeienhuidtasje nu verder niet meer zal gebruiken!!
Ons volgende doel is het Papago Park waar we de Botanische Garden van Phoenix bekijken met de vele cactussen.
Ook willen we even in Downtown Phoenix kijken of er een Hard Rock Café te vinden is. En om de collectie natuurlijk aan te vullen.
Het is vandaag behoorlijk bewolkt, maar de temperatuur is nog steeds rond de 38 graden, maar hierdoor kunnen we het wel veel beter volhouden.
De skyline in Phoenix is net als in veel Amerikaanse steden, hoge gebouwen met op de achtergrond hoge bergen.
Het woestijnlandschap in Arizona is verder prachtig met de vele cactussen.
We bezoeken hierna nog het plaatsje Goldfield, een ghost town met een goudmijn met de legende van de Lost Dutchman.
We maken hier prachtige foto's en reizen daarna door naar onze volgende bestemming Tucson waar we 2 nachten verblijven.
Als we aankomen bij ons hotel vallen er enkele druppels warme regen.
Het is een nagenoeg nieuw hotel, van buiten oogt het als een ouderwets motel die je in films ziet, maar van binnen
heel modern ingericht.
We willen vanavond graag een pizza eten, maar er zijn pizzeria's genoeg hier in Tucson, maar bijna allemaal TakeAway Pizza's.
Uiteindelijk weten we toch ook een echt restaurant te vinden en smullen van de overheerlijke pizza's.
Op de terugweg naar het hotel zien dat het rond Tucson behoorlijk onweert, maar ook nu de temperatuur nog rond de 30 graden.
Onze hotelkamer is ondertussen mooi afgekoeld door de airco en we gaan relaxen na weer een hele mooi dag !!
Geschreven door Jajajes.reizen