Vandaag wat later op want we zijn vannacht gepest door prikmuggen zelfs Elly ik heb mij nog ingespoten later met antiemuggenspray en het hielp ook wl rond 1 uur viel ik in slaap maar Elly had ook slecht geslapen. Na het ontbijt stappen we op de fiets en kijken we of we nu de goede weg hebben en ja hoor het is maar 4,5 km van de camperplaats af vanmiddag om 13.00 uur hebben we daar een high tea.
Nu gaan we naar Ijsselstein en rijden door de binnenstad komen langs het oude raadhuis mooie kerken en een oude kasteel toren heel mooi om te zien het is nu half 12 dus naar de camper want helaas mag Takkie niet mee in het hotel dus die moet op de camper passen.
Om 12.15 uur gaan we naar het hotel en om 12,40 zaten we aan onze tafel het is ee drukte van je welste voor het hotel er zijn 3 wielren ploegen in het hotel 1 Israelische een duitse en een nederlandse ploeg nee niet jumbo visma morgen is de start van de Vuelta in Utrecht en overmorgen Utrecht -Den Bosch en overmorgen ook nog in de buurt ergens ik ga dus kijken om 19.30 uur daarom 2 verhalen vandaag.
De high tea was lekker die hadden we gewonnen bij de vriendenloterij was dus gratis😜 om 14.00 uur fietsen we weer terug want het was toch nog wel warm geworden dus Takkie moest de camper uit net lekker gedoucht en de fietsen in de camper gezet en Elly is met het eten bezig voor ons doen laat want het is al 18.35 uur en het buikje begint nu toch wel te knorren.
Morgen gaan we weer verder dus het is nog niet ten einde dat duurt nog een paar dagen ik hoef de 24ste pas weer te werken wel 2 hele dagen.
Groetjes van de van den bergjes on tour
Er staat ook weer een nieuwe vlog op you tube en zondag komt er weer 1
Geschreven door Devandenbergjesontour