Vannacht was ik om 3.15 uur wakker even een plasje en de verwarming laag aangezet het was toch wel fris maar 4 gr dus snel weer in bed om 7 uur wakker van de wekker bedje uit kachel wat hogeren koffie water opgezet en nog even het bedje in, toen het water kookte zette Elly koffie en ik liet Takkie uit daarna een kopje koffie en op naar Scheemda waar we om 8.30 uur aankwamen om 9.15 uur kwam Randy om ons te helpen gelukkig deed de kraan het nog niet helaas kregen we rond 11 uur slecht nieuws de zekeringkast was stuk en die moest besteld worden bij Laika en dat ging wel even duren maar er werden tijdelijke aanpassingen gemaakt zodat we alles toch konden gebruiken en als de zekeringenkast er dan is dan word het weer aangepast ook hebben we een accoord over de tafel het blad wat er uitgehaald was word in de kleuren gespoten die bij de rest past en dan is het ruimer om de tafel.
Om 14.30 uur reden we weg uit Scheemda en gingen we naar Ditzum naar de camperplaats ( CC sitecode 4739) en rond 15.00 uur kwamen we daar aan er stonden nog 2 campers later kwamen er nog 3 bij. Nadat we alles geinstalleerd hebben gaan we naar de Edeka voor koffie en wat lekkers om daarna wat boodschappen te doen.
Weer terug bij de camper de boodschappen opgeruimd en de tv/schotel aangezet en lekker met de beentjes op de bank om 17.00 uur een hapje eten en na de afwas even dochen in het douche gebouw. Net is de beheerder langs geweest om het stageld te halen en kregen we ook de wificode want het internet op de telefoon is erg slecht er is geen 4G maar een E dus ik kan nu mijn verslag maken vanavond weer lekker TV kijken kacheltje aan straks nog even lopen met Takkie en dan is de avond weer om en morgen gaan we naar Leer.
Groetje van ons en een fijne sinterklaasavond allemaal ook voor de Spanje en Portugal bewoners.
Geschreven door Devandenbergjesontour