Heerlijk lui vandaag rond 9.30 uur uit bed de dagelijkse rituelen en daarna een laat ontbijtje hierna de fietsen eruit en fietsen maar eerst een rondje om de Aasee dan kan Takkie ook even los lopen daarna weer terug naar de camperplaats om Takkie naar de camper te brengen dan gaan wij even de stad in.
We stoppen bij de Arkade een groot winkelcentrum en bij de eerste winkel moesten we onze QRcode laten zien en natuurlijk was ik vergeten het op internationaal te zetten dus dat gedaan en legitimatie laten zien en we mochten naar binnen ik was al snel uitgekeken hier en ging naar saturnus een soort mediamarkt waar ik ook weer de QR code moest laten zien later kregen we bij een kledingzaak een bandje toen hoefde je alleen maar het bandje te laten zien.
Het was al 13.30 dus lunchtijd dat deden we aan de overkant van de Arkade bij de bakker en niemand vroeg naar een QR code of bandje we hadden lekker een broodje uitgezocht en koffie / cappuccino en lieten het ons goed smaken en namen er nog 1. We stapte weer op en gingen weer naar een winkel daar moest je buiten op de bel drukken en dan kwam er iemand aan om je code te scannen maar het bandje was ook goed top geregeld gemeente Bocholt toen we uitgekeken waren vroeg ik aan Elly of we de fietsen dan kon ik fietsen want ik had weer flink last zo gezegd zo gedaan en toen ging het wel we hadden een rondje gedaan door de oude binnenstad waar een prachtig oud stadhuis staat en waar ze de kerstmarkt nog aan het afbreken waren.
Nog wat boodschappen gedaan bij de Netto en toen weer richting camper en oh jee we kwamen nog langs een Aldi dus daar ook maar gestopt ik bleef buiten bij de fietsen. Toen Elly weer buiten kwam toch maar even google maps ingeschakeld toen waren we met 5 minuten bij de camper daar heb ik nog even de CP gefilmt om daarna lekker even te rusten want had nu wel vrij veel last dus 2 paracetemollen er in en even op bed.
Om 17.00 uur had Elly bij de bakker die naast de CP staat lekkere broodjes gehaald die we met smaak hebben opgepeuzeld, nog wat spelletjes Yahtzee gedaan en een klein rondje met Takkie en om 21.30 lagen we alle 2 op bed.
Groetjes de van den Bergjes on tour
Geschreven door Devandenbergjesontour