Vandaag weer stukje verder naar Ootmarsum

Nederland, Rijssen

Vanochtend lekker op tijd op kopje koffie/ cappuccino en een broodje daarna de stroomhaspel opruimen en van de blokken af, naar de loosplaats vuil water lozen en toilet legen en dan op pad naar Rijssen naar de supermarkt wat boodschappen doen en rond 10 uur reden we richting Ootmarsum we hadden een klein stukje snelweg voor de rest gingen we binnen door.
Om 11.30 uur reden we de camping op eerst even melden en toen naar ons plekje maar oh jee geen schotel ontvangst maar geen paniek op de paal zit een aansluiting voor de tv en een draad kon je lenen bij de camping, maar het was mij teveel werk want ons kastje zit weggebouwd in een kastje en is een heel gedoe gelukkig heb ik vanaf augustus onbeperkt internet dus maar kijken op de computer en I pad maar eerst 10 gb naar Elly overgemaakt dan heeft die voorlopig ook genoeg internet en ja het werkt prima.
Om 13.30 uur komen Joke en Frans aan ze komen eerst naar de camping kijken of hun auto hier kan staan en dat gaat en nu koffie voor ze naar het hotel gaan om hun spullen daar neer te zetten en daarna komen ze weer terug.
We hebben een gezellige middag en om 17.15 beginnen we met het eten we hebben gebakken krieltjes met gemengde sla , komkommer en zelf gemaakte kipsaté en het smaakte prima daarna met ons viertjes de afwas op onze eigen afwasplaats bij de camper gedaan en toen het toetje koffie met bosschebollenvlaai erg lekker we moesten op een gegeven moment wel de luifel uitdraaien in de middag omdat het begon te regenen maar het viel allemaal wel mee.
Rond 20.00 uur gingen Joke en Frans naar het hotel en ruimde we de stoelen even op luifel ingedraaid en de fietsen neergezet en zo zit onze eerste dag in Ootmarsum er alweer op.
De groetjes van de van den Bergjes on toer en van Joke en Frans


Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Dat is mooi gaan, heerlijk daggie gehad en de gr aan Frans en Joke. 🥳🥳😂😂🤣🤣

Ger en Tanja 2021-08-10 21:47:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.