Alweer dag 5 wat gaat het hard als je plezier hebt en zeker vandaag de zon hoog aan de hemel en nu al ( 8 uur ) een heerlijke temperatuur dus eruit en een rondje met Takkie ze wil nog niet echt lopen maar het gaat al beter als gisteren haar staart ziet er ook weer goed uit maar ze wil nog steeds knabbelen dus straks maar eens kijken voor een rompertje maar nu eerst een ontbijtje en dan de dagelijkse beslommeringen en om 10 uur stappen we op de fiets ik heb weer een route uitgezocht van ongeveer 30 kilometer ik heb zelf op fietsroute onze route gepland.
We hebben de hele rit zelfs in de bossen zonder jasje gereden in Heerde bij de Wibra een rompertje gekocht voor Takkie een roze mmmm en op het plein een kopje cappuccino en koffie genomen en zo weer terug naar Wapenveld waar we bij de Aldi nog wat boodschappen deden en daarna weer terug bij de camper waar we nog heerlijk in het zonnetje hebben gelegen ja zelfs ik al was dat niet lang, ook hebben we vandaag voor het eerst de skootle gebruik en nu 20.35 uur zitten we nog buiten heerlijk alhoewel het zonnetje nu achter de bomen aan het verdwijnen is en het ook wat frisser word dus maak ik maar snel een einde aan mijn verhaal voor vandaag morgen gaan we weer verder waarheen dat zien jullie morgen wel weer.
Oh ja de fiets van Elly stopte er vandaag 3 keer mee ik kreeg hem gelukkig wel weer aan de gang en terug op de camping heeft Elly gebeld later kreeg ik de dame aan de telefoon want we moesten een afspraak in plannen dat word nu volgende week dinsdag dan komen ze naar Anjum toe daar staan we dan ook heb ik gevraagd hoelang ze hier nog mee door willen gaan want ze heeft de fiets nog geen jaar en we hebben niets als problemen ze zou het hier intern over hebben want ze vond zelf dat dit ook wel de laatste reparatie moest zijn word vervolgd😜.
Groetjes Elly, Jan en nog een beetje zieke Takkie
Geschreven door Devandenbergjesontour