Op naar Mijdrecht

Nederland, Hoorn

Na mijn werk kon gelukkig even eerder weg gaan we naar Mijdrecht het was erg druk onderweg en de Tomtom stuurde ons binnendoor via wel een mooie route maar soms wel erg smalmoet toch even kijken of de instellingen goed zijn ingevoerd op de Tomtom ook is het een beetje vreemd dat de camper tot 3850 kg beladen mag worden dus goed uitkijken of je in bepaalde dorpen nog wel in mag rijden het gewicht moet ik zeker nog aanpassen want die staat op 3500 kg.
We staan nu in Mijdrecht vlakbij het zwembad we zijn de enigste camper en er mogen er 4 staan, net een hapje gegeten kachel aan en heerlijk niksen wat TV kijken ik heb geen foto gemaakt dus heb ik er 1 van internet gepikt die ik bij het verslag zal zetten

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.