Vandaag gaan we vrij staan in Mercurey

Frankrijk, Mercurey

Vanochtend na alle klusjes rijden we naar Mercurey het was een mooie rit van ongeveer 110 km mooi binnendoor en in klein 2 uurtjes waren we daar een prachtig plekje er waren geen voorzieningen maar dat is ook niet nodig we hadden alles mee en brood konden we daar wel kopen.
De stoelen eruit en heerlijk onder een grote treurwilg gezeten in de middag lopen we naar de bakker nr 1 was op vakantie gelukkig ligt nr 2 er vlakbij want het was weer bloedheet maar daar weten jullie ook alles van wij hebben dit al 3 weken 🥵🥵 maar niet mopperen Elly had wat lekkers mee voor bij de koffie dus weer terug naar de camper en de koelte van de boom, de stoelen weer neergezet en daarna koffie gezet en lekker van een Franse moorkop genoten die was niet gevuld met slagroom maar een soort chocolade mousse en smaakte prima voor de rest lekker luieren tegen het einde van de middag kwamen er wat mensen en namen plaats op de bankjes die overal staan.
Later nog wat spelletjes triktrak gedaan wel 3 x en wat denken jullie ja alle 3x VERLOREN grrr.
Er waren geen muggen gelukkig dus niet geprikt 👍.
Groetjes de van den bergjes on tour.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Mooi plekje ook lekker in de schaduw

Célestine 2022-08-12 20:14:57

Leuke foto's en Elly getrakteerd. Jullie hebben echt vakantie en op mooie plaatsen gestaan en mooi de ruimte. Vooral zo doorgaan. Gr van gtn

Ger en Tanja 2022-08-12 20:31:21

Wat een fijne locatie zo onder de boom, nog veel fijne dagen. Groeten van Henk en Gerie.

Henk en Gerie Stodel-Wolda 2022-08-13 13:44:06
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.