Op naar Brecht België

Nederland, Hoorn NH

Vandaag eerst nog naar mijn werk en in de middag lunchen met de collega’s en de vrijwilligers om de vakantie te vieren.
Na de lunch ruimen we met ons allen op en nemen nog wat te drinken waarna we afscheid nemen voor een week of 5 en Elly is er ook die heeft vanmorgen de boodschappen gedaan de fietsen staan in de camper en rijden naar Brecht net boven Antwerpen hier hebben we vaker gestaan als we die kant opgaan naar Frankrijk het is 184 km we rijden om 15.00 uur weg en zonder problemen zijn we om 17.15 uur op de plaats van bestemming zetten de camper neer en gaan eerst een stukje lopen en als we weer terug zijn nemen we plaats bij een picknickbank en ga ik een lekker bakje koffie en cappuccino zetten wat heerlijk is dat met deze accu zorgeloos kan je je nespressomachine en de melkschuimer gebruiken en vergeet niet de ventilator want die heb je wel nodig het is nog steeds erg warm.
Nu eerst aan de koffie daarna maakt Elly wat te eten en opeens hadden we wat paniek de medicijnen van Elly zijn niet te vinden Winifred nog gebeld of ze bij ons thuis wilde kijken 👀 maar daar waren ze niet dan na het eten maar weer zoeken en ja hoor gelukkig we vonden ze in het kastje onder mijn bed wat een feest anders hadden we weer terug gemoeten.
Na het eten nog even tv kijken daarna gaat Elly naar bed want het was toch wel een enerverende dag ik wilde nog naar darten kijken op Viaplay maar hield dat toch ook niet vol en na de partij van wright en de Souza ging ik ook op 1 oor.
De groetjes van
De van den bergjes on tour
Volg ons ook op you tube onder die naam dan kan je onze avonturen ook zien

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Wat heerlijk weer on tour te zijn. Wat een schrik van die pillen, maar kwam gelukkig weer goed, het huis is ook zo groot met al die kasten en laden 💪💪👍👍gr van de zwervers

Ger en Tanja 2022-07-21 19:42:33

Veel plezier en wat is het einddoel?

Ina 2022-07-21 19:44:03

Heerlijk genieten hebben jullie zeker verdiend ❤️💋

Marja 2022-07-21 20:06:38

Nou lekker genieten veel plezier en pas op elkaar hè

John 2022-07-21 20:14:20

Lieverds lekker bijkomen van alles . Gelukkig was de paniek van korte duur 🙏. Dikke knuf van ons 💋

Winnifred 2022-07-21 20:27:07

Lekker er weer tussenuit ,doen jullie goed .Het weer wordt beter dus gaan met die banaan.

Alie 2022-07-21 21:10:48

Nou toppers een hele fijne vakantie gewenst groetjes 💋💋

Jansen 2022-07-21 21:20:30

Gelukkig medicijnen toch weer gevonden, volgende keer maar vaste plek om op te bergen. Fijne vakantie samen.

Célestine 2022-07-22 09:30:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.