Heerlijk geslapen vannacht op het moment na dat Takkie die bij Elly in bed sliep lastig werd en ze haar er uit zette en besloot een klein stukje met haar te lopen en toen een man regen kwam die riep he Takkie en dat bleek een kennis te zijn van Tanja en Ger zijn naam was Marco en kwomt uit Nibbixwoud en had Takkie wel eens bij Tanja gezien toen wij op vakantie waren en zij bij Tanja logeerde erg leuk.
Verder hebben we goed doorgeslapen tot wel 8.45 uur dus lekker lui eerst een bakkie koffie/cappuccino daarna wasssen enz en ik op naar de Lidl voor broodjes die we daarna lekker hebben op gegeten.
Het was heerlijk weer om 9.00 uur was het al 22 gr en het werd nog lekkerder dus de scootmobiel er weer uit en we besluiten om vandaag maar een andere kant op te gaan dan gisteren en zo kwamen we langs de Aldi waar Elly in ging voor boodschappen en ondanks we niet veel nodig hadden was het toch weer veel en weer even verder naar de KIK en Tedi waarna we weer terug gingen en lekker bij de camper in het zonnetje gingen genieten want de vooruitzichten voor morgen waren niet veel dus vandaag maar genieten.
Rond 14.00 uur besluit ik naar Kranenburg te fietsen om daar de CP te bekijken voor eventueel een volgende keer als Elly haar fiets weer goed is na een km of 12 kom ik daar aan en de CP zag er goed uit en ook hier net als in Kleve hoef je niets te betalen als je een invalide kaart hebt wel moet je hier het lozen en vullen van je schoonwatertank betalen dat hoeft in Kleve ook niet en electra is op beide plaatsen tegen betaling te gebruiken maar dat is van ons niet van toepassing door onze nieuwe super B accu.
Na de CP te hebben gezien fiets ik een beetje in de rondte en kom bij het reichswald waar ik een fietspad binnendoor nam en dat was ondanks de electrische fiets wel stevig door trappen want er waren stukken die wel erg steil waren maar ik heb het gered en ook leuk voor Tanja Mereboer ik kwam op de terugweg nog een andere Lidl tegen en besloot te kijken of ze hier haar wijn hadden maar het hele vak was leeg op 2 pakken na die ik dan maar heb meegenomen voor haar.
Bij terugkomst nog heerlijk even geluierd en Elly had pizza gemaakt die we lekker hebben opgepeuzeld en toen was het 17.00 uur tijd voor DJ Alibi op Hoorn radio voor 2 uurtjes gezellige muziek om daarna nog lekker even buiten te blijven zitten tot een uur of 8 toen de stoelen en tafel opruimen en de fiets en scoot vastzetten en afdekken en op naar binnen waar ik normaal mijn verhaal had gemaakt voor jullie maar ja was een beetje lui dus dan maar vandaag.
Groetjes Elly, Jan en Takkie
Geschreven door Devandenbergjesontour