Ergens aan een fjord

Noorwegen, Troms og Finnmark

Vanaf onze hoge viewpoint zijn we nog een klein stukje gaan wandelen om een nog mooier uitzicht te krijgen over de valle en het dorp Gryllefjord. Daarvandaan vertrekt de veerboot naar Andesnes. Er stond daar een rij campers en auto's van jewelste die nooit allemaal op de relatief kleine veerboot zouden kunnen. Dus dan maar wachten op de volgende, moeten sommigen gedacht hebben. Liever zij dan wij. Na daar wat rondgelopen te hebben en in de verste verten geen veerboot te hebben gezien zijn we verder gegaan. In het dorp zelf was wat muur-art en hadden de mensen zelf wat versierselen op de veranda's aangebracht. Onderweg zagen we weer een mooi uitgevoerd viewpoint en zijn daar gestopt om wat foto's te maken. Het was even proppen want er was maar een klein parkeerplaatsje. Maar het lukte. Door naar de Okshornan. Een serie puntige bergen die men vind lijken op ossehoornen. Vandaar de naam. Ze stonden er prachtig in het volle zonlicht bij. Ons doel was nu toch wel weer om een slaapplaats te gaan vinden. Eerst reden we naar Mefjordvaer maar dat was zo'n hectische plek dat we daar geen fijn gevoel over hadden. Dus vertrokken we naar de volgende en die is het geworden. Rustig, aan (weer) een fjord en met de zon nog volop op onze giegel. Heerlijk, wat een mooie dag was het weer. Natuurlijk de thee met chocolade en een heerlijke maaltijd. Verder hebben we bekeken hoe we de dag van morgen indelen en het was alweer 23:30 uur. Doordat het zo laat en lang licht blijft (eigenlijk de hele 'nacht' wel) vergaten we de tijd. Nu gauw gaan slapen.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat is dat voor "glijbaan" op de een na laatste foto? Dat is een wandelpad naar de rotsen waar je op kunt wandelen met dichte houten zijwanden. Zou ook zelfs door kunnen gaan als bobsleebaan.

Nina 2024-07-18 07:19:39
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.