Dat wil zeggen met de camper hebben we niet veel gereden. Wél op de fiets. Vanmorgen eerst maar eens naar het meer gelopen waar we vlakbij hebben overnacht. Veel ooievaars gezien. Verder niet de moeite genomen om rond te lopen. Op weg naar Mittelsheim en vandaaruit langs een rivier gefietst. De 'Veloroute du canal de la Sarre'. 12 km heen en weer 12 km terug. Helaas geen 'rondgang' dus langs dezelfde weg terug.
10 sluizen langsgefietst en een paar keer een in werking gezien. Ons doel hebben we niet bereikt want het was toch een poepie verder dan verwacht. Ach, je wordt ouder hè. Toen door naar Rhodes camping.
Een lekkere volkscamping met heel veel Duitsers. Stelt niet veel voor maar ze hebben wel alles, behalve goed internet. We zitten wel weer aan een meer want daar hebben ze er genoeg van in Frankrijk. Niet op de eerste rij maar vooruit, we blijven dan ook maar één nacht. Dan weer door naar het zuiden. Tot nu toe maar één echte regendag gehad en dat valt best wel mee.
Geschreven door Clements.reisdagboek