Baradili 2

Italië, Bobadri/Baradili

Na een rustige nacht zijn we het park weer in gegaan om wat meer paarden te vinden en het grote meer te zien. We liepen een iets andere route dan gisteren. We kwamen een (gesloten) klein kerkje tegen die, zo te zien aan het interieur, nog steeds af en toe gebruikt werd. Aangekomen bij het meer bleek inderdaad dat het meer helemaal droog stond. We hoorden de paarden hinneken maar konden ze niet zien. We zagen ook nog wat herdershuisjes die vroeger gebruikt werden. Pinnetta's heten die. Gezien de donkere luchten zijn we aan de terugreis begonnen. Onderweg een paar druppels en eenmaal bij de camper ging het echt regenen. Na wat gegeten te hebben zijn we teruggegaan naar onze vorige camperplaats. Ook omdat daar stroom voorhanden was zodat we wat dingen konden opladen. Helaas waren alle plekjes bezet (er kunnen er maar 5 officieel staan). Dus hebben we de camper wat meer aan de zijkant gezet. Eerst maar even een kop thee met de beroemde chocolade. Savonds zijn we lekker uit gaan eten en toen we terugkwamen stonden er ineens 9 campers.
Het weer is duidelijk omgeslagen hier. Flinke bewolking en af en toe ook flinke buien. Temperatuur was vandaag 17 graden. Maar het wordt weer warmer zien we. Duimen maar.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Zelfs bij jullie wordt het nu herfst. Ach, je houdt het niet tegen. Alleen is het van de ene op de andere dag. Maar vandaag in ieder geval weer veel zon.

Nina 2023-10-22 09:43:13
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.