Vesoul

Frankrijk, Vaivre-et-Montoille

Afscheid genomen van onze camping en van Ed en Marianne. We zijn op weg naar huis. Vandaag weer een reisdagje en dat heeft ons gebracht in Vesoul. 6 plekken aan een meer. We zijn na aankomst, het meer nog rondgelopen en hebben we ons daarna verlustigd aan thee met chocolade. Savonds nog voetbal gekeken maar dat gaf geen voldoening. Eerder ergernis. Morgen proberen we weer zo ver mogelijk naar het noorden te gaan.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Prachtige wolkenluchten. Ja was een mooi gezicht. De foto maakt het net iets dramatischer.

Nina 2022-09-09 07:27:31

We beginnen onze stal te ruiken dus maak er nog een fijn vakantieweekeinde van WELKOM. Thuis Bedankt voor alle mooie foto’s en verhalen Ik heb er van genoten dikke pakkerd en tot blij ziens miep😀👍🍷🧁🌼 Het is mooi geweest. We wilden nog langer wegblijven maar dan was dat alleen om de 6 maanden vol te maken. En dat wilden we ook niet. Dus op naar huis. Via Maastricht???

Miep hougardy 2022-09-09 14:18:24
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.