Niet verhuisd

Nederland, Bronckhorst

Vanmorgen maar eens de buurt gaan verkennen op de fiets. Eerst allerlei fietsroutes bekeken en we vonden er een die niet al te lang was. Een route met afwisselend bos en weiland. Ook een route die 'short cuts' had en die dus (drastisch) ingekort kon worden voor het geval dat we het zat waren of zadelpijn zouden krijgen. Een fijne gedachte. Maar uiteindelijk niets van dat alles. We hebben wel een 'short cut' genomen maar alleen omdat we anders in Ruurloo terecht zouden zijn gekomen, waar we morgen naar toe willen gaan.
Na een lekker rondje gefietst te hebben kwamen we in het centrum van Zelhem terecht. Ook wij, net als Frans en Thea, hebben daar een heerlijke lunch genomen vergezeld met een paar biertjes. Daarna weer snel terug naar de camping waar ik de samenvatting van de F1 nog kon kijken.
Het was weer een mooie dag.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Leuk zo'n Tour d'Achterhoek. Het is hier echt mooi. Zou er zo maar kunnen wonen.

Nina 2020-08-30 07:23:15

Ja mooi daar hè. Vroeger vaak bij m’n opa en oma gelogeerd (Aalten). Groetjes! Ja, het is hier echt mooi.

Myranda 2020-08-30 14:47:20

Brockhorst heeft het mooiste wandelgebied van Nederland zeggen ze Tevens het kleinste dorp van NL.

Annemieke 2020-08-30 17:37:53
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.