Lekeitio aan de kust

Spanje, Lekeitio

30 aug
Vandaag een stukje verder getrokken langs de kust richting Bilbao. Gister liep de camperplek aardig vol in de loop van de avond. Grappig, het werd nog een gezellig pop-up dorpje.

Nu staan we in een klein niet overbekend dorpje Lekeitio, evenzogoed een gezellig havenplaatsje met kapitale zeilbootjes, waarvan de eigenaren enigszins verveeld kijkend hun drankje aan dek drinken. We lopen er genietend langs.

De gemeentelijke camperplek is voer voor psychologen: elke camperaar voert zijn eigen ellebogen-strategie om een van de beperkte plaatsjes voor de nacht te bemachtigen. Wij hebben geluk, iemand kondigt zijn vertrek aan, terwijl de camperaar voor ons zijn camper tijdelijk op een auto plekje had geparkeerd en naar het dorpje was vertrokken.

Nu staan wij in dit kustplaatsje en blijven hier misschien wel een extra dagje omdat het morgen 1 dag mooi weer wordt en hier twee mooie stranden zijn en veel pintxos-barretjes.

De omgeving is trouwens verrassend en absoluut niet wat wij verwacht hadden van Spanje: naast de ruige kust met rotswanden en bergketens, vooral heel groen, bos en alpenweidjes met bruine koeien.
Dat zal nog wel een overgang worden met het Spaanse droge binnenland.

De gamba's die we zo gaan eten zijn in ieder geval internationaal.

Geschreven door

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Heerlijk gezellig samen op reis. Heel veel liefs en een supertijd gewenst. Dhammo en Henk

Dhammo 2023-08-30 21:33:47

Mooi, mooi, mooi 《3

Mouna 2023-08-30 21:39:22

Mooi plaatsje idd. Dat mooie groene daar heeft een reden/oorzaak natuurlijk…

Jan Joost Sonneveld 2023-08-30 21:58:53

Mooie plaatjes. Vervelende muggen zo te zien 🦟🦟🦟. Op de kaart lijkt het net of jullie met de boot zijn gegaan 😉

Yvonne 2023-08-30 22:25:51

Gelukt 😀😍

Mam 2023-08-30 22:27:32

Klinkt zálig! ( behalve die muggen)

Aimee 2023-08-30 23:10:10

Vitamine B1 slikken, dan lusten de muggen je niet meer. Verder mooie plaatjes hoor

Ceciel 2023-08-30 23:52:07

Lekker ontspannen en genieten daar hoor!👍

René 2023-08-31 09:02:49

Prachtig en heerlijk..Khorsand je bent met vervroegd pensioen gegaan? En wat zijn pintxos barretjes? Leuk idee om verslagen van jullie reis te maken. Veel plezier verder.

Veeru 2023-08-31 10:21:58

Ja, pensioen. Ik ben hier echt heel blij van. 😁 Pinxtos is eigenlijk een andere naam voor kleine tapashapjes.

BartKhorsandoppad 2023-08-31 21:22:03
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.