Tegen 10.30 uur verlaten we Larache en gaan op naar Tanger (Med).
We leggen onze spullen in de auto. Tanken de auto nog een keer vol en op naar onze eindbestemming die ons rondje vol maakt..
We zijn vertrokken om aan ons laatste Avontuur te beginnen in Marokko.
Aangekomen in Asilah drinken we koffie op het strand! Hoe gaaf.
Helaas is de koffie zo sterk dat we hem lozen op het strand,helaas.
Yvonne geniet nog van het strand, loopt even langs het water en komt geheel tot rust. Wat een heerlijk gevoel geeft het strand haar. Even nergens aan denken, hoofd leeg en relaxen.
Als Mischa Yvonne komt halen rekenen we af en gaan verder, op weg naar Tanger.
Daar komen we rond 14.30 uur aan. Yvonne wil heel graag nog de Hercules caves zien, maar eerst maar eens een bootticket kopen voor morgen.
We rijden richting Tanger Med en zien een boekingskantoor. Hier gaat Ad proberen een ticket te kopen, terwijl Yvonne Mischa verschoont in de auto.
Gelukkig kan Ad nog een ticket regelen voor Algeciras. We nemen de korte oversteek en gaan niet - als op de heenweg - met de boot naar Barcelona.
We hebben een open ticket wat inhoudt dat we ieder moment van de dag - als de boot vertrekt - mee kunnen. Dat kan om 9.00 - 12.00 - 15.00 uur zijn. We gaan voor de boot van 9.00 uur zodat we nog wat kilometers richting huis kunnen maken. De boot vaart in 1,5 uur naar de overkant.
Nu de bootticket in de pocket is gaan we eten. We hebben honger, het is inmiddels ook al bijna 16.00 uur.
Daarna rijden we richting de grotten. Als we langs de boulevard rijden van Tanger zegt Yvonne tegen Ad, laten we MIscha nog maar op het strand laten spelen. Voor we bij de grotten zijn gaan ze dicht en nu kan Mischa nog even lekker spelen.
Zo gezegd, zo gedaan. We parkeren de auto en lopen naar het strand.
Helaas heeft Mischa in de tussentijd erg veel gepoept (bij de auto was er nog niets aan de hand) en zit hij tot na zijn luier onder de poep. Yvonne en Mischa wachten bij het strand, terwijl Ad in de auto schone kleding en ondergoed gaat halen. Gelukkig hebben we een plaid mee genomen, dus Mischa zit lekker warm. Vieze broek en onderbroek heeft Ad al mee genomen naar de auto.
Als Ad terug is en Mischa weer schone kleding aan heeft, gaan we met Mischa spelen op het strand.
Hij geniet enorm en wij ook.
Na een uurtje gaan we nog een ijsje eten om de vakantie af te sluiten.
En nu nog een hotel regelen...
We rijden vast richting de haven van Tanger Med, zodat we morgen wat minder hoeven te rijden.
Aangekomen in het hotel/appartement lezen we Mischa nog een verhaaltje voor en gaat hij lekker slapen. Wij kletsen samen nog wat, Yvonne doet de afwas nog en dan gaan we ook slapen.
Voor het eerst in 6 weken zetten we de wekker, zodat we morgen niet te laat komen. We zetten de wekker op 6.00 uur en willen om 7.00 uur in de auto zitten. We moeten rond 7.30 uur bij de haven zijn en het is nog een half uurtje rijden,
Geschreven door Ad-yvonne-mischa.reisdagboek