Vandaag gaan we een rustdag houden dat betekend na het ontbijt naar het strand.
Bij het opstaan had Ankie migraine dus we hebben even moeten wachten totdat iets gezakt was. We hebben met zijn drieeen ontbeten terwijl Ankie nog even in de caravan bleef.
Rond half een zijn we naar het strand gegaan, Harrie en Remko hadden de snorkelset mee. Allereerst geprobeerd voor het strand waar we lagen daar was buiten zand en een klein zandvisje niets te zien. Het was nog wel even moeilijk om de slag met de vinnen te pakken te krijgen.
Daarop zijn Harrie en ik, een heel stuk verder gelopen totdat we uitkwamen bij een gedeeltje waar rif lag. Daar was het snorkelen wel een succes hele mooie gekleeurde visjes gezien, op sommige momenten zwom je tussen de visjes.
Rond half zeven zijn we terug gegaan naar de caravan, eerst allemaal even gedoucht en daarna aan het eten begonnen zelf gemaakt spaghetti pesto met kip. Was lekker maar iets te veel, de helft van de kip hebben we voor morgen gebruikt.
Vandaag was het mooi weer.
Morgen is het plan om met de auto over het eiland te gaan, en op verschillende plekken te stoppen en te zwemmen.
Vandaag alleen wat foto’s van de plek die wel heel smal is maar wel een langere video van het strand
https://youtu.be/rHi4byyW4_c. Geschreven door Remkoenlia