Lighting Lake campground Manning Provincial Park

Canada, Manning Park

Rijden van Hope naar Manning Provincial park.

Vandaag weer normale tijd wakker, half zeven we zijn dus gewend aan het tijdsverschil met Nederland (9 uur vroeger)

Vannacht heeft het de hele nacht geregend en ook vanochtend langdurige regen gehad. We hebben lekker in de camper ontbeten en zijn al vroeg naar Coquihalla Canyon park vertrokken, wat maar 5 km van de camping verwijderd was, waar we een wandeling hebben gemaakt naar en door de Othello tunnels. Deze trein tunnels zijn in de jaren 30 gebouwd en lopen door een ravijn totale lengte 2 km. Hier hebben we ongeveer anderhalve uur gewandeld en daarna verder gereden naar de volgende camping in EC Manning park een reis van ongeveer 80 km.

Het weer was inmiddels redelijk opgeknapt en het zou vandaag droog blijven tot de volgende wandeling.
Onderweg stak er zo’n 200 meter voor ons een hert de weg over, helaas hadden we de spullen niet klaar liggen dus hebben we het niet op foto of video kunnen vastleggen.

Eenmaal aangekomen bij de Visitor centre van het park hebben we een berenfluit gekocht (de bellen waren helaas op). In het visitor centre werd ons nog aangeraden om de look-out te bezoeken op 1800 meter. Hier zijn we dan ook naartoe gereden boven foto’s en video’s gemaakt en de eerste eekhoorns op de foto en video gezet (we zouden vandaag nog vaker eekhoorns zien).

Na de look-out doorgereden naar de camping, aangekomen was er niemand op de receptie. Er hing een mooie lijst met nog vrije plekken en daar kon je dan zelf gaan staan, later vlak voor het eten zou de park opzichter langs komen om het geld op te halen. Op deze camping is geen electra voor handen dus vandaag of met de generator (maar die mag je alleen gedurende bepaalde tijden gebruiken om geluidsoverlast tegen te gaan) of op de accu.

Na een broodje gegeten te hebben zijn we een wandeling gaan maken rond het meer (ook nu ging het weer regenen, af en toe was het droog maar voor de rest regen, regen en regen). Er is een beer gesignaleerd en dat wordt aangegeven met gele borden.

Gedurende wandeling kwamen er nog vogels uit de hand eten van Lia de “vogelwhispelaar”.
Het was een mooie wandeling, als het zonnetje er af en toe doorheen kwam kreeg alles een andere kleur.
Terug bij de camper zijn we zijn we bloemkool gaan maken, dat was lekker!!

Op deze camping geen bereik met de mobiel en ook geen Wifi, heb het verslag dus maar voorbereid zodat het straks indien we weer op een plek zijn waar ze wel Wifi hebben we het snel kunnen uploaden


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

jullie weten niet hoe het genieten is om die foto's allemaal te zien. zijn we er toch een heel klein beetje bij. vind die tunnels wel indrukwekkend hoor, je kunt aan de rotsen erom heen zien hoeveel werk dat is geweest om die te maken en die natuur , die bomen zijn ook apart, maar ook daar staan dode bomen tussen . je vraagt je af zou dat nu het broeikas effect zijn of gewoon dat ze oud zijn geen beren op de weg!!!! maar wel eekhoorn, hahahahah hebben ze daar ook belletjes voor, of fluitjes. dat was weer even genieten, dank aan jullie!! hier gaat het zijn gangetje, nu ik dit typ ben ik uit de nachtdienst. we hebben vannacht heel erg onweer gehad, met grote hagelstenen, die kon ik goed zien EN HOREN omdat wij een glazen dak gedeelte hebben op het werk . was bang dat die stuk zou gaan zo ging het te keer . vandaag wordt weer onweer verwacht en dan gaan hier de temperaturen wel een graad of tien naar beneden.

harrie en ankie 2015-08-31 14:36:45

Super mooi ,wat is dat stipje daar bij die tunnel ? Kijk uit voor beren want die lusten wel een Remcootje .xxxxx

Leny 2015-09-01 07:47:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.