Ruhetag Und Shwimmen

Oostenrijk, Gemeinde Tarrenz

Na onze indrukwekkende berg wandeling met gids Silke van gisteren, doen we het vandaag rustig aan. Ook omdat voor vandaag een zonnige en warme dag wordt voorspeld gaan we weer lekker genieten in het zwembad van Imst. En ja, we zijn vandaag allemaal in het water gegaan; zie de foto’s voor het bewijs ( ze zijn niet gefotoshopt). Een dag vliegt ook voorbij als we bijna niks doen, en dat voelt ook heerlijk ontspannend en relaxed. Morgen helaas alweer de laatste dag.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Heerlijk, dat noem ik nou vakantie. Lekker op het gemakkie en bij warme dagen heerlijk verkoeling zoeken bij het water. Genieten hoor. Jammer dat het einde alweer in zicht komt, maar 1 positief ding is dat we hier vanaf morgen ook eindelijk weer krijgen wat een beetje op zomerweer begint te lijken. Dus misschien kunnen jullie hier nog fijn verder gaan genieten 😊

Noortje en Nina 2021-08-10 23:11:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.