Boulderen in Imst

Oostenrijk, Tarrenz

Vandaag helaas niet zo'n mooi weer; zwaar bewolkt, regenachtig en 18 Celsius. Maar niet getreurd, we gaan ons vandaag ook prima vermaken. Na het frühstück lekker even naar het overdekte winkelcentrum van Imst. Wat rondgelopen, koffie gedronken en de meiden een ijsje en het spelletje Yahtzee gekocht. Voor de middag hebben we gepland dat ik met de meiden ga boulderen ( ongerzekerd klimmen, boven erg dikke kussens) in de overdekte klimhal in Imst. Hoewel het natuurlijk erg leuk is, zijn het ook weer mooie trainingsactiviteiten voor de komende rodelkampioenschappen. De meiden hebben immers hun titel te verdedigen. Ik moet zeggen dat ze allebei echt atletische talenten hebben. In bouldertaal zijn het gewoon geboren klimgeiten. Het ging direct al aardig, maar nadat ze hun handen ook nog met magnesium hadden ingesmeerd was er geen houden meer aan. Ik heb enkele oostenrijkse boulderaars hun verbazing horen uitspreken " guck mal das imst den doch unglaublich". En ik natuurlijk trots. Om 16.30 uur werden we weer opgehaald door Annemarie, die ook vol bewondering onze grote en kleine gems nog heeft bekeken. De meiden waren wel moe, beetje spierpijn en pijnlijke handen. Ze lieten daar echter niets van merken toen ze onder luid applaus de hal verlieten. In het hotel lekker wat gedronken en een heerlijke herstel maaltijd. En daarna lekker op tijd naar bed, kampioenschappen win je immers in bed. Morgen, Annemarie's verjaardag en het beloofd ook nog mooi weet te worden. Bis morgen.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Potverdorie, dat ziet er gevaarlijk uit. Maar gelukkig allemaal weer heelhuids beneden gekomen en hopelijk zonder al te veel spierpijn morgen. Want dan is het feest. Maak er een mooie feestelijke dag van morgen. Welterusten! Tjussie!

Noortje en Nina 2019-07-31 23:16:01

Idd echte klimgeiten, hihi. Ik doe het ze zeker niet na. knap hoor en hoog🙈. De spierpijn zal intussen wel aanwezig zijn.

Corina 2019-08-01 19:47:36

En natuurlijk groot feest met mutsekind.😍😘 Van harte lieverd.

Corina 2019-08-01 19:48:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.