Yağmurdan sonra güneş geliyor (Na regen komt zonneschijn)

Turkije, Side

Goede morgen. Hoewel de dag om 8.15 uur nog redelijk bewolkt begint, trekt nog voor het ontbijt de lucht open en wordt het een stralend blauwe lucht met een warm zonnetje. Het gezegde klopt dus toch; yağmurdan sonra güneş geliyor (na regen komt zonneschijn). Jullie begrijpen uiteraard dat ik de vertaling er voor jullie bijzet. Mijn Turks is intussen uitgegroeid tot een perfecte Turkse tongval en woordenschat. Alleen grammaticaal maak ik nog een paar foutjes. Omdat het vandaag zo'n mooi weer wordt hebben we besloten vandaag vooral te genieten op het resort van zon, zwembad, luieren en alles wat eigenlijk ook hoort bij een zonvakantie; zon, zee en ……….
Vanmiddag geeft de thermometer 27 graden aan en dat maakt het heel erg aangenaam, zowel in als buiten het water. Zonnebrandcrème is ook geen overbodige luxe want het zonnetje brand stevig. Volgens mij hebben Pleun en Silke vandaag meer tijd in het water dan buiten het zwembad doorgebracht, en hebben ze lekker gespeeld met Cas en Carmen (uit Duiven) met zwemmen, opduiken van stokjes etc. Vanmiddag zijn we ook naar het gedeelte (op een andere plek op het park) met de glijbanen gegaan en hebben de meiden alle glijbanen uitgeprobeerd; op sommige uiteraard wel met het neusje dicht geknepen. Het water was daar best wel koud en de glijbanen waren redelijk stijl, dus CHAPOO voor de dames. Tussendoor een keer een lekker drankje of hapje gehaald en we waanden ons dan ook als god in.....Turkije. Wat kan een dag voorbij vliegen als het fijn is én je eigenlijk niks doet. De kinderen vonden het leuk om 's avonds met Cas, Carmen en familie uit te gaan eten, dus die hadden een dinerdate geregeld; een tafel voor 8 om 19.00 uur in het restaurant. Was heel gezellig. Na het eten nog even met zijn allen naar de speeltuin, de mini-disco en nog even een borrel met elkaar drinken, waarna we om 21.30 uur terug zijn gegaan naar de kamer, waar Silke direct als een blok in slaap viel.
Yarın son gün (morgen alweer de laatste dag), waar we ook nog volop van gaan genieten.
Welterusten en tot morgen

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Oh wat een heerlijke dag zeg! Ik ben jaloers. Geniet morgen nog maar volop van de laatste dag want hier is er geen fluit aan op het moment. Welterusten! Xx

Noortje en Nina 2019-04-27 22:41:50

Ziet er weer allemaal heerlijk uit! Dank voor alle leuke verslagen en mooie foto’s ! Wel thuis alvast en blijf ook daar nog even lekker in de relaxte modus hangen 💋

Angelique 2019-04-28 20:56:30
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.