Fernsteinsee en Schloss Fernstein

Oostenrijk, Imst

11 juli 2018, weer een nieuwe Oostenrijkse dag is aangebroken. Weersvoorspellingen; half bewolkt en 23 graden.
We zijn voornemens om vandaag naar Schloss Fernstein aan de Fernsteiner zee te gaan. Schloss Fernstein is een Romeins kasteel dat in 1288 is gebouwd, vanaf 1451 grondig is uitgebouwd en vanaf 1780 in privébeztit is. We hebben gekeken naar de verkoopprijs maar konden het niet vinden op Funda. De Fersteinersee staat bekend om zijn heldere water en is een duikeldorado voor duikers.
Na het ontbijt blijkt echter dat Annemarie toch wat meer last heeft van het Tiroler scheissevirus, dan ze zou willen. Niet getreurd; Annemarie even liggen en Ik met Pleun en Silke op pad. We hadden gedacht op het meer te gaan waterfietsen of varen met een roeibootje. Daar aangekomen zagen de watervoertuigen er echter enigszins krakkemikkig uit, dus hebben we maar besloten om die gok toch niet te wagen. Niet getreurd, na een kleine wandeling bij het meer dan maar naar Imst om een italiaans ijsje te gaan eten. Natuurlijk erg lekker en aangezien we best wat medelijden hadden met Annemarie hebben we voor haar maar wat kruidenthee gekocht.
In Imst nog even wat rondgelopen en Pleun en Silke even gespeeld op de Spielsplatz (wat spreek ik toch vloeiend duits hé?) und danach wieder zum hotel. Annemarie was nog in ontwakende toestand én erg blij mit die kräutertee. Vanmiddag nog even gevoetbald en gespeeld met de kinderen en nog een lekkere wandeling gemaakt met King de berghond. Vanavond bij het eten weer iets lekkers uitgezocht. Voor Pleun hebben ze speciaal Kaiserschmarn klaargemaakt.
De weersvoorspellingen voor morgen zijn erg goed. Als dat ook zo blijkt te zijn gaan we lekker zwemmen in Imster freibad.
Biss morgen.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Wat een paar heerlijke dagen alweer zo te lezen. Hopelijk doet de kruidenthee voor Annemarie gauw zijn werk. Viel Spass für morgen! De Grüsse!

Noortje 2018-07-11 21:24:33

Fijn dat jullie zo genoegen daar en hopelijk kan Annemarie ondanks de pijn toch ook genieten van jullie vakantie Veel succes met lopen Peter Knuffel aan de meiden

Stephan 2018-07-11 22:38:08

Zo te zien hebben jullie het erg leuk in Oostenrijk ook King super leuk. Hopelijk gaat het met Annemarie ook goed. En Peter niet te actief worden he 😁👍

Hans1 2018-07-12 21:26:15

Kijk maar uit die see ist kalt. Hihi He mutsekind, niet te snel willen hoor, het scheisse virus gaat met de kruidenthee van je lieverds snel voorbij hoop ik. Veel plezier de komende dagen. Xxxxx

Corina 2018-07-13 22:23:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.