Ciao Figline, Servus in Söll

Italië, Veneto

Vanochtend iets later vertrokken dan gepland. Nadat we de auto hadden ingepakt en nog rustig hebben ontbeten, kwamen we tot de ontdekking dat Silke geen oorbelletjes meer in had. Vermoedelijk is ze deze gisteren verloren tijdens het zwemmen door de elastiek van de duikbril. Om te voorkomen dat de gaatjes gaan dichtgroeien heeft Annemarie geprobeerd zolang oorbelletjes van Pleun in te doen. Geprobeerd is waarschijnlijk een verkeerd woord want het leek wel een chirurgische ooramputatie zonder verdoving afgaand op het geluid van Silke. Het wilde dus niet lukken, ze wilde nog liever de gaatjes laten dichtgroeien en ze hoefde (oprecht) nooit geen oorbellen meer. Uiteindelijk zijn we dus om 10.45 uur vertrokken na de camping arriverderci te hebben gezegd, op naar Söll in Oostenrijk, afstand 680 km. Het was behoorlijk druk op de weg en er waren nogal wat wegwerkzaamheden. Desondanks verlieg de reis goed, met twee tussenstops. De kinderen hebben zich fantastisch gedragen en lekker zitten spelen en dvd's zitten kijken achterin de auto
Fijn dat je voorin dan ook mee kunt genieten van het geluid; volgens mij kennen wij zo ondertussen ook alle teksten van mega mindy , K3 en kabouter plop. Geleidelijk aan tijdens de reis veranderd het landschap voortdurend. Van het heuvelachtige Toscane naar het vlakke gedeelte tot Verona. Dan langs de bergen en het Gardameer richting de Dolomieten. Via de Brenner oostenrijk in richting Innsbruck om door te rijden naar het zonnige en groene Söll. 17.15 uur waren we op de plaats van bestemming. We wisten het huis waar we 5 jaar geleden overnacht hebben zonder problemen te vinden. Vanwege ziekte van de vrouw des huizes verhuren zij geen kamers meer. Na navraag bij vriendelijke mensen werden we keurig voorgereden nasr een ander pension net buiten de dorpskern van Söll. Mooi gasthaus/pension waar ze voor ons een prachtige familiekamer vrij hadden. Mooie ruime kamer met prachtig uitzicht en heerlijke bedden. Na ons geïnstalleerd te hebben zijn we lekker in het dorp gaan eten en drinken; apfelsaft, weissenbier, gulashsuppe, fritatensuppe inderdaad natürlich wienerschnitzel. Vanavond nog een flinke onweersbui, maar op tijd onder de oostenrijke wol. Gute nacht, bis morgen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Nou, de vakantie is zeker nog niet afgelopen zo te zien. Heerlijk plekkie hoor! Hopelijk geneest Silke ook snel. Oh ja en wat betreft de liedjes....Joep kan niet wachten tot K3 (of zoals hij het zegt Drieka). Bij ons is Nijntje dag in dag uit jarig 😂. Xx

Noortje 2017-08-24 21:56:04

Als onze kleinkinderen bij ons zijn komen we wel naar jullie voor de liedjes. Vinden ze vast leuk😆

Marietta 2017-08-25 07:51:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.