Warmer dan warm in Drenthe

Nederland, Schoonloo

Vanmorgen om kwart over 8 met een krentenbol in de hand vertrokken na een redelijke nacht. Warm en even wennen aan de matjes, kussens... We nemen de rechte weg naar Ommen, de mooie hebben we gisteren al gedaan voor een ijsje. Daarna via Beerze naar Rheeze. Even camping de Oldemeyer aangedaan. Daar hadden opa en oma Ottens jaren een stacaravan en ik heb er nog examens geleerd met de dochter van de eigenaar, Joke. Bij de HEMA in Hardenberg een flinke bak koffie, en lunchbroodjes gehaald bij de Jumbo omdat de nieuwe Lidl onvindbaar was. Daarna was het even pittig. Tegenwind, heel warm en door lelijke dorpen als De Krim. Maar in Drenthe werd het weer mooi, we belanden in de Drentse elektrische Fietsvierdaagse. In Orvelte 100 meter van de hoofdroute een heerlijk rustige picknicktafel gevonden en broodjes gegeten. Daarna ging het snel naar Schoonloo. In verband met de hitte een camping met zwembad gekozen. Ze voorspellen noodweer, maar tot nu toe bijna niks gelukkig.

22:05: flinke onweersbui met een korte heftige bui is overgetrokken. Dus nu nog even lekker in de open tent zitten met een wijntje en kaasbolletjes 😍.

Vandaag 92 km gefietst, in totaal ongeveer 240 inclusief boodschapjes en avonduitjes.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.