Bijna vakantie

Portugal, Praia de Mira

Hoi, net als twee jaar geleden ga ik weer een reisblog schrijven. Tenminste dat is de bedoeling. De vorige keer is het mij goed bevallen, dus nu op herhaling. Dit jaar gaan we gelukkig weer naar Portugal. Iets waar we beide, Jan en ik, naar uit zien. Het gaat wel anders worden. De corona maatregelen zijn in Portugal strenger dan in Nederland. Zo moet je bijna overal mondkapjes dragen en zijn de restaurants maar zeer beperkt open.
Toch zien we er naar uit. Andere omgeving, mooi weer en ruim twee weken rust en ruimte.
Naast een verhaaltje post ik ook wat foto’s. En omdat de voorbereiding gisteren is begonnen me het kopen van cadeautjes voor onze kennissen in Portugal, voeg ik daar een foto van bij. We nemen minimaal bagage mee en de cadeautjes moesten, naast een beetje Nederlands, vooral niet te groot en te zwaar zijn. Vinden jullie het gelukt? Suggesties zijn nog welkom. We vertrekken donderdag met het vliegtuig.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.