Dag 23 Weer thuis

Nederland, Geulle

Om 2.15 plaatselijke tijd, in Nederland 21.30 uur, vertrekt onze vlucht van Kathmandu (Nepal), naar Doha (Qatar). Een rustige vlucht van ongeveer 5.15 uur. We landen rond 5 uur plaatselijke tijd, in Nederland is het dan 3 uur. Om 7.30 uur kunnen we boarden, onze vlucht zou om 8.15 vertrekken maar dat wordt 9 uur. Een vlucht van zeseneenhalf uur, om 13.30 landen we op Schiphol. Eerst langs de paspoortcontrole, en dan naar de bagageband, wachten op onze koffers. We nemen ondertussen al van iedereen afscheid. Als we de koffers hebben gaan we door de douane. We gaan snel naar het station op Schiphol, en halen net de trein. In Eindhoven moeten we overstappen, en in Sittard nog eens. Om 17.37 uur komen we aan in Elsloo, waar overbuurman Ben al op ons staat te wachten. Voor 18 uur zijn we weer thuis.
Het was een prachtige reis, met veel hoogtepunten. India kent veel armoede, en is zeer vies, en is zeer lawaaierig, omdat iedereen toeterde, en dat in een stad als Delhi, met 22 miljoen inwoners.Maar heeft ook heeft heel veel moois, ieder park waar een tempel of een monument staan is zeer schoon en prachtig aangelegd, en vooral rustig. India heeft een zeer vriendelijke bevolking, ze zijn zeer kleurrijk, en heeft een zeer lekkere keuken. Nepal is veel schoner, en vooral veel rustiger, hier wordt bijna niet getoeterd, ook zien we minder armoede dan in India. Maar de bevolking is minder kleurrijk. In Nepal gaat het meer om de natuur, maar vooral om het Himalaya gebergte, er komen veel hikers en bergbeklimmers naar Nepal.
Eindconclusie we hebben een prachtige, kleurrijke en lekkere rondreis gemaakt, met een zeer prettige leuke groep.
Bedankt voor het volgen, en de leuke reacties. Waar onze volgende reis naartoe gaat weten we nog niet, maar er komt er zeker weer een aan. Totdat 👋
Groetjes Hein en Monique

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Prachtige reis hebben jullie gemaakt. Enorm bedankt dat ik jullie mocht volgen.

Ingrid van Driel 2023-11-13 14:45:47

Wat een mooie reis..ik heb genoten van jullie verhalen... Groetjes

Jolanda Rikhof 2023-11-13 15:19:33

Welkom thuis! Ik heb genoten van jullie reisverslag!

Andrea 2023-11-13 15:26:33

Dankjewel dat we jullie reis mochten mee volgen. We hebben er veel uit geleerd. Zo te horen hadden jullie een fijne groep. Dat maakt het reizen aangenamer. Het is niet altijd vanzelfsprekend dat het onderling klikt met de andere reizigers. Veel courage met het uitpakken, wassen en strijken.

Jef en Diane Switten-Swennen 2023-11-13 15:29:14

Welkom thuis groetjes van ons

Adrie en Sjan 2023-11-13 16:05:15

Mooie reis , Monique en Hein, ik heb het plezier dagelijks gevolgd.

Martin 2023-11-13 17:58:28

Weeraal een prachtige reis beleefd. Heel mooie foto's en altijd weer aangenaam de reisverslagen te lezen . India is inderdaad mooi maar heel erg vuil. Calcutta (Kolkata) was voor ons ook een enorme cultuurschok,, maar zijn enorm blij met onze prachtdochter (gans haar vader)!!!!!!! Groetjes aan Hein.

Tony Loosveldt 2023-11-13 18:45:12

Heerlijk om terug te lezen! Heb alles weer opnieuw beleefd. Het was een prachtige en gezellige reis. Bedankt!

Conny 2023-11-17 17:09:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.